40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Gan “Real”, gan “Cadiz” gūs vārtus savstarpējā mačā

Madride, 22:30 @ 10.11.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ Madrides “Real” – “Cadiz” 2:1 (1:0)

Spānijas čempionāta 14. kārtas mačā ceturtdien vēlu vakarā slavenajā “Santiago Bernabeu” stadionā laukumā dosies mājiniece Madrides “Real” un “Cadiz” vienība.

 

Iepriekšējie rezultāti

Madridei šajā mačā būs ļoti svarīgi paņemt trīs punktus, lai pietuvotos pirmajā vietā esošajai “Barcelona”. Abus klubu šķir pieci punkti, taču “Real” ir viena spēle rezervē. Madride 13 mačos izcīnījusi 10 panākumus un ar 32 punktiem ieņem otro pozīciju, savukārt “Cadiz” ar sešiem zaudējumiem un 11 punktiem 13 cīņās ir 19. pozīcijā.

 

Koeficienti un tendences

Pēdējās sešās Madrides spēlēs savā laukumā “La Liga” ietvaros gan “Real”, gan pretinieki ir guvuši vārtus. Koeficients, ka tas atkārtosies arī pret “Cadiz” ir 2.25. Tāpat sešās no pēdējām septiņām “Cadiz” Spānijas čempionāta spēlēm viesos nav izpildīti vairāk par 10 stūra sitieniem. Koeficients, ka “Real” un “Cadiz” mačā būs mazāk par 10,5 stūriem ir 1.49.

Iespējams prognozēt arī precīzus vārtu guvējus, piemēram, ka ar golu izcelsies “Real” spēlētāji Rodrigo (1.83) vai Vinisiuss (2.07). Viņiem ir labas izredzes būt precīziem, jo šajā mačā traumas dēļ nespēlēs kluba galvenais snaiperis Karims Benzemā.

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognozes un trendi: Gan "Real", gan "Cadiz" gūs vārtus savstarpējā mačā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.25
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37