5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: Gakpo gūs vārtus un Nīderlande uzvarēs ASV

Katara, 17:00 @ 03.12.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ Nīderlandes uzvarā ar 3:1 Gakpo vārtus neguva

Pasaules kausā futbolā sestdien sākas izslēgšanas spēles, pirmajos 1/8 finālos norisinoties diviem mačiem. Pa dienu plkst. 17:00 laukumā dosies Nīderlande un ASV, bet vēlajā spēlē cīņu aizvadīs Argentīna un Austrālija. Šoreiz uzmanību vērts pievērst nīderlandiešu un amerikāņu duelim.

Iepriekšējie rezultāti

Nīderlandei līdz šim veicies visai labi, grupu turnīrā izcīnot divas uzvaras un vienreiz cīnoties neizšķirti. Pirmajā mačā nīderlandieši apspēlēja Senegālu ar 2:0, tad spēlēja neizšķirti 1:1 ar Ekvadoru, bet pēdējā duelī ar 2:0 uzvarēja rīkotājvalsti Kataru, finišējot pirmajā vietā grupā. Tikmēr ASV ceļš uz “play-off” bija sarežģītāks, grupu turnīra ievadā divreiz spēlējot neizšķirti pret Velsu (1:1) un Angliju (0:0), bet izšķirošajā duelī ar 1:0 izdevās pārspēt Irānu, izkļūstot no grupas.

Koeficienti un tendences

Par Nīderlandes uzbrukuma līderi šajā Pasaules kausā var uzskatīt daudzsološo Kodiju Gakpo, kurš guvis pa vieniem vārtiem līdz šim katrā Nīderlandes spēlē. Koeficients uz to, ka Gakpo būs precīzs pret ASV un vienlaicīgi Nīderlande izcīnīs uzvaru ir 3.90.

Tāpat iespējams veikt likmi uz to, ka Nīderlande kvalificēsies nākamajai kārtai (1.49), kā arī uz to, ka abas komandas gūs vārtus (2.09). Prognozes var veikt arī uz kopējo vārtu skaitu, proti, ka tas būs virs 1,5 (1.46) vai arī, ka šajā cīņā būs vērojami mazāk nekā 8,5 stūra sitieni (1.93).

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Gakpo gūs vārtus un Nīderlande uzvarēs ASV
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients3.90
Izvēlas OlyBet totalizators
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes11
Precīzas6
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+0,38
Prognozes306
Precīzas161
Zaudētas142
Atgrieztas3
Peļņa:+7,86

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu