40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Fulham” pret “Tottenham”

Lodona, 20:00 @ 04.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Jau šodien tiks aizvadīta Anglijas Premjerlīgas 33. kārtas spēle starp “Fulham” un “Tottenham”. Mačam vajadzēja notikt 25. aprīlī, taču “Tottenahm” tajā dienā cīnīsies par Līgas kausu, tāpēc mačs tiks aizvadīts jau šovakar.

“Tottenham” pašlaik aizvadījusi par vienu spēli mazāk Premjerlīgā nekā lielākā daļa komandu un ar 39 punktiem dala 8. vietu tabulā, bet TOP5 ir tikai četru punktu attālumā. Krietni sliktāk veicies “Fulham”, jo komanda 26 spēlēs izcīnījusi tikai 23 punktus, atrodoties 18. vietā jeb tieši izkrišanas zonā.

Līmeņu atšķirība starp komandām ir novērojama, tāpēc arī bukmeikeru vērtējumā “Tottenham” ar koeficientu 2.02 ir spēles favorīte. Neizšķirta varbūtībai ir koeficients 3.60, savukārt “Fulham” uzvaras koeficients ir 3.85.

Interesants fakts ir, ka pēdējās piecās tikšanās reizēs Premjerlīgā katra no komandām guva vārtus, un šodienas mačā šāda iespējamība ir novērtēta ar koeficientu 1.90.

Nav noslēpums, ka “Tottenham” ir labāka komanda, kas arī nozīmē vairāk vārtu guvumus. Septiņās no pēdējām deviņām savstarpējā spēlēm čempionātā Totenhama guvusi vairāk par vieniem vārtiem. Vai tā notiks arī šovakar? Koeficients uz šo notikumu ir 2.02.

Savu pārākumu “Tottenham” apliecinājusi tieši otrajos puslaikos, jo pēdējās sešās no astoņām reizēm komanda uzvarējusi otras 45 minūtes. Iespējamība, ka tā būs arī šovakar, tiek novērtēta ar koeficientu 2.34.

Prognoze neprecīza: “Tottenham” uzvara 1:0

Ekskluzīvais piedāvājums: sporta likmes bez riska līdz 50 eiro [Noslēdzies]

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Totenhema over 1,5
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.02
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37