40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Francijas līderu duelis kausa 1/8finālā

Parīze, 22:15 @ 31.01.2022

0 no 2!

Pirmdienas vakarā sagaida interesants duelis Francijas kausa astotdaļfinālā, jo savā starpā tiksies Parīzes “Saint-Germain” un “Nice” jeb komandas, kuras pašlaik Francijas čempionātā ieņem pirmās divas vietas. Pēdējos divos nacionāla čempionāta mačos PSG izcīnījusi uzvaras, savukārt “Nice” bijusi pārāka piecos dueļos pēc kārtas.

Bukmeikeri par izteiktu favorīti uzskata PSG, piedāvājot koeficientu 1,47 uz parīziešu panākumu. Iespēja, ka nepietiks ar 90 minūtēm uzvarētāja noteikšanai, novērtēta ar koeficientu 4,80, bet vislielākais koeficients ir uz “Nice” uzvaru – 6,50.

PSG uzvarējusi otrajā puslaikā pēdējās septiņās no astoņām Francijas kausa spēlēm. Uz to, ka Parīze būs pārāka otrajās 45 minūtēs, var uzlikt ar koeficientu 1,80.

Vismaz divi vārti bijuši pirmajā puslaikā pēdējās piecās no septiņām PSG kausa spēlēm. Pirmajā puslaikā vairāk par 1,5 vārtiem – koeficients 2,40.

Rezultāts: 0:0 pamatlaikā

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: PSG uzvarēs 2. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.80
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37