Prognozes un trendi: Francijas līderu duelis kausa 1/8finālā

Parīze, 22:15 @ 31.01.2022

0 no 2!

Pirmdienas vakarā sagaida interesants duelis Francijas kausa astotdaļfinālā, jo savā starpā tiksies Parīzes “Saint-Germain” un “Nice” jeb komandas, kuras pašlaik Francijas čempionātā ieņem pirmās divas vietas. Pēdējos divos nacionāla čempionāta mačos PSG izcīnījusi uzvaras, savukārt “Nice” bijusi pārāka piecos dueļos pēc kārtas.

Bukmeikeri par izteiktu favorīti uzskata PSG, piedāvājot koeficientu 1,47 uz parīziešu panākumu. Iespēja, ka nepietiks ar 90 minūtēm uzvarētāja noteikšanai, novērtēta ar koeficientu 4,80, bet vislielākais koeficients ir uz “Nice” uzvaru – 6,50.

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

PSG uzvarējusi otrajā puslaikā pēdējās septiņās no astoņām Francijas kausa spēlēm. Uz to, ka Parīze būs pārāka otrajās 45 minūtēs, var uzlikt ar koeficientu 1,80.

Vismaz divi vārti bijuši pirmajā puslaikā pēdējās piecās no septiņām PSG kausa spēlēm. Pirmajā puslaikā vairāk par 1,5 vārtiem – koeficients 2,40.

Rezultāts: 0:0 pamatlaikā

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: PSG uzvarēs 2. puslaikā
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.80
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
18
Precīzas
9
Zaudētas
9
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT