40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Everton” gūs vairāk nekā 0,5 vārtus pret “Arsenal”

Londona, 21:45 @ 01.03.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ Londonas “Arsenal” – Liverpūles “Everton” 4:0 (2:0)

Šovakar Anglijas premjerlīgā tiks aizvadītas divas spēles, vienā no tām pārceltajā septītās kārtas mačā Londonā laukumā dosies vietējā “Arsenal” un Liverpūles “Everton”.

Iepriekšējie rezultāti

Viena no titula pretendentēm “Arsenal” vēl nesen bija nonākusi visai nepatīkamā situācijā, nespējot izcīnīt uzvaras trīs premjerlīgas spēlēs pēc kārtas, taču šobrīd situācija ir mazliet uzlabojusies, tiekot pie diviem panākumiem pēc kārtas. “Everton” savukārt pēdējās četrās spēlēs divreiz uzvarējusi un divreiz zaudējusi.

Savstarpējās spēlēs pēdējos gados labāka biežāk bijusi Liverpūles komanda, jo no pēdējām piecām spēlēm premjerlīgā četras reizes panākumus guvusi “Everton”.

Koeficienti un tendences

“Everton” guvusi vārtus sešās no pēdējām septiņām savstarpējām premjerlīgas spēlēm viesos. Koeficients, ka Liverpūles vienība gūs virs 0,5 vārtiem ir 2.04.

Iespējams prognozēt arī pārkāpumu skaitu, proti, ka kopumā tiks parādītas virs 3,5 kartiņām (1.88), kā arī, ka abas komandas gūs vārtus (2.20). Tāpat var izdarīt likmes uz konkrētiem vārtu guvējiem, piemēram, Bukajo Saku (2.60) vai Gabrielu Martinelli (2.80).

Prognozes rezultāts:Zaudēta
"Everton" gūs vairāk nekā 0,5 vārtus pret "Arsenal"
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.04
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37