Saņem 3 x 100% bezriska likmes!
Receive

Prognozes un trendi: “Espanyol” pretinieku vārtus negribēs

Vitorija, 20:00 @ 11.05.2022

2 no 3!

Spānijas futbola čempionātā trešdienas vakarā norisināsies četras spēles. Vakara pirmajā duelī “Alaves”, kas pašlaik atrodas pēdējā vietā, bet līdz vietas saglabāšanai ir sešu punktu attālumā, uzņems “Espanyol”, kas trīs mačus pirms sezonas beigām var justies droši par palikšanu “La Liga”.

Iepriekšējās spēles

Sezonā kopumā “Alaves” izcīnījusi septiņas uzvaras, no kurām divas bijušas pēdējos četros mačos. Komanda apspēlējusi “Rayo Vallecano” un “Villarreal”, bet zaudējumi piedzīvoti pret “Mallorca” un “Celta”.

Iepriekšējā kārtā “Espanyol” nospēlēja neizšķirti pret “Osasuna”, un tas pārtrauca komandas trīs neveiksmju sēriju, kas turklāt bija pret Madrides komandām – “Atletico”, “Rayo Vallecano” un “Real”.

Koeficienti un trendi

Par favorīti šajā spēlē tiek uzskatīta mājiniece “Alaves” – koeficients 2,30. “Espanyol” panākums novērtēts ar koeficientu 3,30, bet uz neizšķirtu var uzlikt ar koeficientu 3,45.

“Espanyol” nav zaudējusi pēdējās četras spēles pret “Alaves”. Iespēja, ka spēle noslēgsies ar “Espanyol” uzvaru vai neizšķirtu, novērtēta ar koeficientu 1,67.

Vismaz trīs vārti gūti pēdējās septiņās no deviņām “Espanyol” izbraukuma spēlēm. Vairāk par 2,5 vārtiem mačā – koeficients 2,10.

Pirmais puslaiks noslēdzies ar vienādu rezultātu pēdējās piecās no septiņām “Alaves” mājas spēlēm Spānijas čempionātā. Neizšķirts pēc pirmajām 45 minūtēm – koeficients 2,12.

Rezultāts: “Alaves” uzvara 2:1 (1:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: 1. puslaiks - neizšķirts
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.12
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Likme TVTrendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes10
Precīzas6
Zaudētas4
Atgrieztas0
Peļņa:+3,00
Prognozes254
Precīzas136
Zaudētas115
Atgrieztas3
Peļņa:+8,78

Mēs izvēlamies

  • Saņem līdz 120€ bezriska likmēs!
  • Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs
  • 5 x €10 likmes bez riska
  • 3 x 100% bezriska likmes
  • Cashback līdz 100 EUR
  • Saņem €50 vērtas likmes!
Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
Saņem 3 x 100% bezriska likmes!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu