40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Espanyol” pretinieku vārtus negribēs

Vitorija, 20:00 @ 11.05.2022

2 no 3!

Spānijas futbola čempionātā trešdienas vakarā norisināsies četras spēles. Vakara pirmajā duelī “Alaves”, kas pašlaik atrodas pēdējā vietā, bet līdz vietas saglabāšanai ir sešu punktu attālumā, uzņems “Espanyol”, kas trīs mačus pirms sezonas beigām var justies droši par palikšanu “La Liga”.

Iepriekšējās spēles

Sezonā kopumā “Alaves” izcīnījusi septiņas uzvaras, no kurām divas bijušas pēdējos četros mačos. Komanda apspēlējusi “Rayo Vallecano” un “Villarreal”, bet zaudējumi piedzīvoti pret “Mallorca” un “Celta”.

Iepriekšējā kārtā “Espanyol” nospēlēja neizšķirti pret “Osasuna”, un tas pārtrauca komandas trīs neveiksmju sēriju, kas turklāt bija pret Madrides komandām – “Atletico”, “Rayo Vallecano” un “Real”.

Koeficienti un trendi

Par favorīti šajā spēlē tiek uzskatīta mājiniece “Alaves” – koeficients 2,30. “Espanyol” panākums novērtēts ar koeficientu 3,30, bet uz neizšķirtu var uzlikt ar koeficientu 3,45.

“Espanyol” nav zaudējusi pēdējās četras spēles pret “Alaves”. Iespēja, ka spēle noslēgsies ar “Espanyol” uzvaru vai neizšķirtu, novērtēta ar koeficientu 1,67.

Vismaz trīs vārti gūti pēdējās septiņās no deviņām “Espanyol” izbraukuma spēlēm. Vairāk par 2,5 vārtiem mačā – koeficients 2,10.

Pirmais puslaiks noslēdzies ar vienādu rezultātu pēdējās piecās no septiņām “Alaves” mājas spēlēm Spānijas čempionātā. Neizšķirts pēc pirmajām 45 minūtēm – koeficients 2,12.

Rezultāts: “Alaves” uzvara 2:1 (1:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: 1. puslaiks - neizšķirts
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.12
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37