40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Elche” izpildīs vairāk par 3,5 stūra sitieniem pret “Real”

Elče, 22:00 @ 19.10.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ “Elche” izdarīja kopumā astoņus stūra sitienus

Spānijas spēcīgākajā čempionātā “La Liga” 10. kārtas mačā trešdien “Elche” uzņem titulēto grandu Madrides “Real”. Madridieši ir pārliecinoši spēles favorīti, kamēr “Elche” ierindojas pēdējā vietā turnīra tabulā.

Iepriekšējie rezultāti

“Real” šobrīd Spānijas čempionātā ieņem pirmo vietu ar 25 punktiem, kamēr “Elche” ir tikai trīs punkti, turklāt šī komanda vēl nav izcīnījusi nevienu uzvaru. Gan “Real”, gan “Elche” ir nospēlējušas pa deviņām spēlēm, taču klubi atrodas pretējās tabulas pusēs.

Koeficienti un tendences

Lai arī “Elche” vēl ir pirmās uzvaras meklējumos, komanda savā laukumā nekautrējas uzbrukt pret jebkāda kalibra vienībām un izpilda visai daudz stūra sitienus. Pēdējās septiņās mājas spēlēs “Elche”  katrā ir izdarījusi vismaz četrus stūrus, tāpēc koeficients uz to, ka mačā pret “Real” mājinieki tiks pie vairāk nekā 3,5 stūra sitieniem, ir 2.23.

Bukmeikeri prognozē, ka šajā spēlē būs redzami kopumā vairāk nekā 2,5 vārti (1.50), bet “Real” iesitīs vismaz trijus (2.03). Jāatgādina, ka “Real” zvaigzne Karims Benzemā nupat tika atzīts par “Ballon d’Or” ieguvēju un iespēja, ka viņš šajā mačā gūs vārtus ir 1.58.

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognozes un trendi: "Elche" izpildīs vairāk par 3,5 stūra sitieniem pret "Real"
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.23
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37