40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Eibar” un “Real Sociedad” cīņa

Eibara, 22:00 @ 26.04.2021

1 no 2!

Spānijas futbola čempionātā pirmdienas vakarā viens mačs, un tas notiks starp “Eibar” un “Real Sociedad”. Pirmie cīnās par vietas saglabāšanu, jo šobrīd ar 23 punktiem ir pēdējā vietā, no izglābšanās zonas atpaliekot par sešiem punktiem, kamēr “Real Sociedad” atrodas 5. vietā ar 50 punktiem, taču 4. vietā esošā “Sevilla” ir priekšā par 17 punktiem.

“Eibar” ar labiem rezultātiem nepriecē, kas nav pārsteigums, ja redz vietu tabulā. Komanda Spānijas čempionātā zaudējusi četras spēles pēc kārtas, bet pēdējo uzvaru čempionātā izcīnīja 2021. gada 3. dienā. “Real Sociedad” pēdējā kārtā apspēlēja “Celta Vigo”, bet pirms tam piecās spēlēs bija neizšķirti vai zaudējumi.

Koeficients uz “Real Sociedad” uzvaru ir 1,91, līdz ar to izpelnoties favorītes statusu. Neizšķirts novērtēts ar koeficientu 3,45, savukārt vismazāk ticams, ka “Eibar” tiks pie uzvaras – koeficients 4,20.

“Eibar” pēdējās sešās spēlēs no septiņām zaudējusi pirmo puslaiku. Uz to, ka “Real Sociedad” būs pārāka pirmajās 45 minūtēs, var uzlikt ar koeficientu 2,55.

Pēdējās piecās komandu tikšanās reizēs līgas ietvaros abas vienības vismaz vienreiz guvušas vārtus. Abas komandas gūs vārtus – koeficients 1,95.

Rezultāts: “Real Sociedad” uzvara 1:0 (1:0)

Standings provided by Sofascore

Eiropas augstākās raudzes futbols: pirmdienas spēles

Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.95
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37