Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: Dončičs gūs vairāk nekā 33,5 punktus pret “Magic”

Orlando, 00:30 @ 10.11.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ Zaudējumā ar 87:94 Dončičs guva 24 punktus

Gaidāmajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) risināsies virkne spēļu un vienā no tām salīdzinoši pateicīgā laikā pēc Latvijas laika laukumā dosies Dalasas “Mavericks”, kas viesos cīnīsies ar Orlando “Magic”.

Iepriekšējie rezultāti

“Mavericks” (6-3) šosezon deviņās spēlēs uzvarējusi sešreiz, kamēr “Magic” (2-9) ir dalīti vājākā vienība visā NBA, šo “godu” dalot ar Hjūstonas “Rockets”. Kamēr “Mavs” ierindojas piektajā vietā Rietumu konferencē, lieki piebilst, ka “Magic” ir bedres dziļākajā punktā Austrumos.

Koeficienti un tendences

No deviņām šīs sezonas spēlēm sešās”Mavs” superzvaigzne Luka Dončičs ir guvis vismaz 34 punktus, bet pilnīgi visās deviņās viņš vienmēr ir pārsniedzis 30 punktu slieksni. Koeficients uz to, ka slovēnis pret “Magic” gūs vairāk nekā 33,5 punktus ir 1.81. Luka šosezon sevi nopietni pieteicis MVP balvai un koeficients uz to, ka viņš iegūs regulārā čempionāta labākā spēlētāja apbalvojumu ir 3.75.

NBA līdzjutēji var izdarīt likmi arī uz “Mavericks” – “Magic” spēles kopējo punktu skaitu, proti, ka tas būs virs 214 (1.91), kā arī uz to, ka mačā būs vērojams papildlaiks (9.20). Iespējamas arī vēl citas spēlētāju individuālās likmes, piemēram, ka “Mavs” spēlētājs Dorians Finnijs-Smits kopā sakrās vairāk nekā piecas atlēkušās bumbas (1.71).

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognozes un trendi: Dončičs gūs vairāk nekā 33,5 punktus pret "Magic"
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.81
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37