Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: divu “United” duelis

Ņūkāsla, 22:00 @ 27.12.2021

0 no 3!

Anglijas Premjerlīgas sezona turpinās, un pirmdienas vakarā priekšpēdējās vietas īpašniece Ņūkāslas “United” savā laukumā uzņems Mančestras “United”. Ņūkāsla 18 spēlēs sakrājusi desmit punktus, tādējādi dalot pēdējo un priekšpēdējo vietu, kamēr Mančestra ir septītajā vietā ar 27 punktiem.

Pēdējo spēli Ņūkāsla aizvadīja pirms vairāk kā nedēļas, kad kapitulēja citai Mančestras komandai “City” ar 0:4. Pirms tam piedzīvotas vēl divas neveiksmes, līdz ar to kopumā šobrīd ir trīs zaudējumu sērija. Jau vairāk nekā divas nedēļas “Sarkanie velni” nav spēlējuši, jo COVID-19 dēļ pārcelti divi mači. Decembra 11. dienā “United” pārspēja “Norwich” ar 1:0.

Bukmeikeri Mančestras “United” uzvaru novērtējuši ar koeficientu 1,45, bet otrs reālākais iznākums ir neizšķirts, uz ko var uzlikt ar koeficientu 4,90. Vismazāk ticamais iznākums ir Ņūkāslas uzvara – koeficients 7,50.

Pēdējās septiņās no desmit tikšanās reizēm Premjerlīgā pirmie vārti netika gūti līdz spēlei 30. minūtei. Iespēja, ka scenārijs atkārtosies pirmdienas vakarā, novērtēta ar koeficientu 2,11.

Interesanti, ka pēdējie četri savstarpējie dueļi Ņūkāslas laukumā pēc pirmā puslaika noslēgušies ar neizšķirtu. Neizšķirts pēc pirmā puslaika – koeficients 2,56.

Vismaz viena komanda nav guvusi vārtus pēdējās astoņās no desmit spēlēm, kas risinājušās Ņūkāslā. Koeficients, ka vismaz viena komanda paliks sausā, ir 2,09.

Rezultāts: 1:1 (1:0), pirmos vārtus gūstot 7. minūtē

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: līdz 30. minūtei netiks gūti vārti
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.11
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37