Saņem 3 x 100% bezriska likmes!
Receive

Prognozes un trendi: divu dažādu komandu tikšanās Premjerlīgā

Lestera, 22:00 @ 22.04.2021

1 no 2!

Anglijas Premjerlīgā ceturtdien būs viena spēle, un tā norisināsies starp “Leicester City” un “West Bromwich”. Lestera sezonas atlikušajā daļā centīsies noturēties UEFA Čempionu līgas zonā, jo šobrīd, aizvadījusi par spēli mazāk nekā tuvākās konkurentes, ar 56 punktiem atrodas 3. vietā, apsteidzot “Chelsea” un “West Ham United” tikai par punktu, kamēr “Bromwich” vēl mēģina saglabāt vietu Premjerlīgā – 24 punkti, 19. vieta un deviņu punktu starpība līdz palikšanas zonai.

Pagājušajā nedēļas nogalē “Leicester City” uzvarēja FA kausa pusfināla spēlē un finālā sacentīsies ar Londonas “Chelsea”, tiesa, Premjerlīgā komandā nedaudz buksē, jo pēdējās divās spēlēs piedzīvoti zaudējumi. “West Brom” sniegums uzlabojies, jo aizvadītajos divos mačos izcīnīti seši punkti, turklāt abām šīs spēles dalībniecēm ir kopīgs tas, ka pēdējās spēlēs pieveikta “Southampton”.

Bukmeikeri “Leicester City” uzvarai ceturtdienas vakarā piešķīruši koeficientu 1,55, bet kā otrs reālākais scenārijs tiek minēts neizšķirts (koeficients 4,10), savukārt “West Bromwich” uzvara novērtēta ar koeficientu 6,40.

Pēdējās sešās no astoņām tikšanās reizēm komandas kopā guvušas vairāk par 2,5 vārtiem. Šāda scenārija piepildīšanās koeficients šajā reizē ir 1,90.

Tāpat iepriekšējās sešās savstarpējās spēlēs no astoņām komandas izcēlušās ar vismaz diviem (over 1,5) precīziem sitieniem vārtos otrajos puslaikos. Uz to, ka komandas būs precīzas vismaz divreiz arī šīs spēles noslēdzošajās 45 minūtēs, var uzlikt ar koeficientu 2,05.

Rezultāts: “Leicester City” uzvara 3:0 (3:0)

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: kopā vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.90
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Likme TVTrendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes244
Precīzas130
Zaudētas111
Atgrieztas3
Peļņa:+5,78

Mēs izvēlamies

  • Saņem līdz 120€ bezriska likmēs!
  • Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs
  • 5 x €10 likmes bez riska
  • 3 x 100% bezriska likmes
  • Cashback līdz 100 EUR
  • Saņem €50 vērtas likmes!
Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
Saņem 3 x 100% bezriska likmes!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu