40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “City” un “Hotspur” mačā vismaz viena komanda negūs vārtus

Totenhema, 18:30 @ 05.02.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ Totenhemas “Hotspur” – Mančestras “City” 1:0 (1:0)

Anglijas premjerlīgas 22. kārtas ietvaros svētdien Totenhemas “Hotspur” savā laukumā uzņems Mančestras “City”, abiem klubiem aizvadot jau otro maču šogad.

 

Iepriekšējie rezultāti

Kopš Pasaules kausa izcīņas “Hotspur” visos turnīros kopumā aizvadījusi astoņas spēles, no kurām uzvaras izcīnītas tikai četrās. Savukārt “City” pēdējo 10 maču laikā uzvaras garšu izdevies sajust septiņas reizes. “Hotspur” un “City” jau tikās 19. janvārī, šajā mačā uzvaru ar 4:2 svinot Mančestrai. “City” šobrīd kopvērtējumā ar 45 punktiem ieņem otro vietu, no līderes Londonas “Arsenal” atpaliekot piecus punktus, bet “Hotspur” ir piektā vieta un 36 punkti.

 

Koeficienti un tendences

Sešās no pēdējām astoņām abu komandu savstarpējām premjerlīgas spēlēm Totenhemā vismaz viena komanda nav guvusi vārtus. Koeficients, ka vismaz viena komanda paliks sausā ir 2.20.

Totalizatora spēlētāji var prognozēt arī virkni citus iznākumus, piemēram, ka kopējais vārtu skaits būs zem 2,5 (2.20), ka tiks fiksētas kopumā vairāk nekā 3,5 aizmugures (2.25), ka pirmajā puslaikā precīzs rezultāts būs 1:0 par labu “City” (4.00) un ka vārtus gūs Kevins De Brujne (3.45).

Prognozes rezultāts:Precīza
"City" un "Hotspur" mačā vismaz viena komanda negūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.20
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37