Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: cīņa par Itālijas Superkausu

Milāna, 22:00 @ 12.01.2022

3 no 3!

Trešdienas vakarā pagājušās sezonas Itālijas A sērijas čempione Milānas “Inter” un Kausa ieguvēja Turīnas “Juventus” cīnīsies par trešo valsts trofeju – Superkausu. “Inter” uzņēmusi labu tempu, izcīnot uzvaras četrās pēdējās spēlēs, kamēr “Juventus” kontā pēdējo četru spēļu laikā ir trīs uzvaras un viens neizšķirts.

Bukmeikeri prognozē, ka Superkausu pamatlaikā izcīnīs “Inter”, piedāvājot koeficientu 1,75. Ar koeficientu 4,05 novērtēta iespēja, ka komandām būs nepieciešams papildlaiks, bet “Juventus” panākuma koeficients ir 4,90.

Pēdējās četrās “Inter” Superkausa spēlēs abas vienības guvušas vārtus. Koeficients, ka abas vienības vismaz reizi raidīs bumbu vārtos, ir 1,80.

“Inter” guvusi vārtus pirmajā puslaikā pēdējās četrās no piecām spēlēm pret “Juventus” A sērijas vai Kausa ietvaros. Milāna gūs vārtus pirmajā puslaikā – koeficients 1,75.

Pēdējās septiņās no deviņām savstarpējām spēlēm pēc pārtraukuma nav gūti vairāk par vieniem vārtiem. Otrajā puslaikā mazāk par 1,5 vārtiem – koeficients 1,75.

Rezultāts: “Inter” uzvara papildlaikā 2:1 (1:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognoze: "Inter" gūs vārtus 1. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.75
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37