Prognozes un trendi: cīņa par Itālijas Superkausu

Milāna, 22:00 @ 12.01.2022

3 no 3!

Trešdienas vakarā pagājušās sezonas Itālijas A sērijas čempione Milānas “Inter” un Kausa ieguvēja Turīnas “Juventus” cīnīsies par trešo valsts trofeju – Superkausu. “Inter” uzņēmusi labu tempu, izcīnot uzvaras četrās pēdējās spēlēs, kamēr “Juventus” kontā pēdējo četru spēļu laikā ir trīs uzvaras un viens neizšķirts.

Bukmeikeri prognozē, ka Superkausu pamatlaikā izcīnīs “Inter”, piedāvājot koeficientu 1,75. Ar koeficientu 4,05 novērtēta iespēja, ka komandām būs nepieciešams papildlaiks, bet “Juventus” panākuma koeficients ir 4,90.

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

Pēdējās četrās “Inter” Superkausa spēlēs abas vienības guvušas vārtus. Koeficients, ka abas vienības vismaz reizi raidīs bumbu vārtos, ir 1,80.

“Inter” guvusi vārtus pirmajā puslaikā pēdējās četrās no piecām spēlēm pret “Juventus” A sērijas vai Kausa ietvaros. Milāna gūs vārtus pirmajā puslaikā – koeficients 1,75.

Pēdējās septiņās no deviņām savstarpējām spēlēm pēc pārtraukuma nav gūti vairāk par vieniem vārtiem. Otrajā puslaikā mazāk par 1,5 vārtiem – koeficients 1,75.

Rezultāts: “Inter” uzvara papildlaikā 2:1 (1:1)

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognoze: "Inter" gūs vārtus 1. puslaikā
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.75
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
17
Precīzas
9
Zaudētas
8
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT