5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: cīņa par Itālijas Superkausu

Milāna, 22:00 @ 12.01.2022

3 no 3!

Trešdienas vakarā pagājušās sezonas Itālijas A sērijas čempione Milānas “Inter” un Kausa ieguvēja Turīnas “Juventus” cīnīsies par trešo valsts trofeju – Superkausu. “Inter” uzņēmusi labu tempu, izcīnot uzvaras četrās pēdējās spēlēs, kamēr “Juventus” kontā pēdējo četru spēļu laikā ir trīs uzvaras un viens neizšķirts.

Bukmeikeri prognozē, ka Superkausu pamatlaikā izcīnīs “Inter”, piedāvājot koeficientu 1,75. Ar koeficientu 4,05 novērtēta iespēja, ka komandām būs nepieciešams papildlaiks, bet “Juventus” panākuma koeficients ir 4,90.

Pēdējās četrās “Inter” Superkausa spēlēs abas vienības guvušas vārtus. Koeficients, ka abas vienības vismaz reizi raidīs bumbu vārtos, ir 1,80.

“Inter” guvusi vārtus pirmajā puslaikā pēdējās četrās no piecām spēlēm pret “Juventus” A sērijas vai Kausa ietvaros. Milāna gūs vārtus pirmajā puslaikā – koeficients 1,75.

Pēdējās septiņās no deviņām savstarpējām spēlēm pēc pārtraukuma nav gūti vairāk par vieniem vārtiem. Otrajā puslaikā mazāk par 1,5 vārtiem – koeficients 1,75.

Rezultāts: “Inter” uzvara papildlaikā 2:1 (1:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognoze: "Inter" gūs vārtus 1. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.75
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Likme TVTrendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes11
Precīzas6
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+0,38
Prognozes306
Precīzas161
Zaudētas142
Atgrieztas3
Peļņa:+7,86

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu