Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: cik vārtus gūs “Bayern”?

Minhene, 21:30 @ 07.01.2022

0 no 3!

Pēc ziemas pārtraukuma atsāksies Vācijas futbola čempionāts, un piektdienas vakarā spēli aizvadīs čempione Minhenes “Bayern”. Pašreizējā turnīra līdere uzņems Menhengladbahas “Borussia”, kas 17 spēļu laikā izcīnījusi 19 punktus un pašlaik atrodas tikai 14. vietā. “Bayern” atrodas visai drošās līderpozīcijās ar 43 punktiem, esot priekšā par deviņiem punktiem.

Novembra vidū “Bayern” piedzīvoja negaidītu zaudējumu Bundeslīgā, bet kopš tā laika bijušas tikai un vienīgi uzvaras – piecas vietējā čempionātā un divas UEFA Čempionu līgā. Interesanti, ka dienu pēc tam, kad Minhene piedzīvoja zaudējumu, “Borussia” izcīnīja uzvaru, taču kopš tā laika četrreiz zaudēts, bet vēl vienu reizi spēlēts neizšķirti.

Neapstrīdami, ka “Bayern” ir šīs spēles favorīte, bukmeikeriem piedāvājot koeficientu 1,38 uz Minhenes uzvaru. Neizšķirta varbūtība novērtēta ar koeficientu 5,75, savukārt uz “Borussia” panākumu var uzlikt ar koeficientu 7,75.

“Bayern” uzvarējusi pirmajā puslaikā desmit no pēdējām 15 spēlēm. Koeficients, ka Minhene atradīsies vadībā pēc pirmajām 45 minūtēm, ir 1,80.

Tāpat Minhene aizvadītajās deviņās cīņās no 15 pratusi gūt vismaz trīs vārtus. “Bayern” vairāk par 2,5 vārtiem – koeficients 1,83.

Pēdējās trīs no piecām spēlēm starp “Bayern” un “Borussia” noslēgušās ar vismaz četriem vārtiem. Uz to, ka šajā reizē komandas gūs vairāk par 3,5 vārtiem, var uzlikt ar koeficientu 1,76.

Rezultāts: “Borussia” uzvara 2:1 (2:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Bayern" vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.83
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37