40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Chelsea” aizstāv titulu

Londona, 22:00 @ 06.04.2022

1 no 3!

Intriģējošākais UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla duelis varētu būt starp Londonas “Chelsea”, kas pagājušajā gadā triumfēja turnīrā, bet pašlaik mēģina sadzīvot ar piespriestajām sankcijām, un Madrides “Real”, kas iepriekšējā kārtā fantastiski atspēlējās pret Parīzes “Saint-Germain”.

“Chelsea” bija uzvarējusi sešas spēles pēc kārtas, taču sērija pārtrūka nedēļas nogalē, kad negaidīti savā laukumā tika zaudēts “Brentford” ar 1:4. Spānijas čempionāta līdere “Real” atkopās pēc sagrāves pret “Barcelona” un pārspēja “Celta” ar 2:1, lai gan mačs nebija no tiem vieglākajiem.

Par trešdienas vakara favorīti bukmeikeri uzskata “Chelsea” ar koeficientu 2,12. Uz neizšķirtu iespējams uzlikt ar koeficientu 3,45, kamēr “Real” uzvara novērtēta ar koeficientu 3,80.

Pēdējās četrās no piecām Čempionu līgas mājas spēlēm “Chelsea” guvusi vārtus pirmajā puslaikā. Koeficients, ka Londonas komanda būs precīza pirmo 45 minūšu laikā, ir 2,00.

Pēc pārtraukuma “Chelsea” guvusi vārtus pēdējās piecās Čempionu līgas mājas spēlēm. “Chelsea” vairāk par 0,5 vārtiem otrajā puslaikā – koeficients 1,67.

Pēdējās četrās mājas spēlēs Čempionu līgā “Chelsea” uzvarējusi. Londonas komandas uzvara novērtēta ar koeficientu 2,12.

Rezultāts: “Real” uzvara 3:1 (2:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Chelsea" vārti 1. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.00
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37