40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Celta Vigo” uzņems Bilbao “Athletic”

Bigo, 15:00 @ 14.03.2021

0 no 2!

Spānijas “La Liga” čempionāta svētdienas agrajā spēlē “Celta Vigo” savā laukumā sacentīsies ar “Athletic Bilbao”. Turnīra tabulā abas komandas atrodas blakus, jo aizvadītajās 26 spēlēs sakrāti 33 punkti, tādējādi atrodoties attiecīgi 9. un 8. vietā.

“Celta” pēdējās septiņās Spānijas čempionāta spēlēs zaudējusi tikai vienreiz, tomēr uzvaras izcīnītas arī tikai divas reizes, tādējādi pārējie četri mači noslēgušies ar punktu sadalīšanu. “Athletic”, ņemot vērā gan “La Liga”, gan Karaļa kausu un sākot ar februāri, zaudējusi tikai vienu reizi, un tas notika šonedēļ pret “Atletico”, lai Bilbao bija arī vadībā. Pārējos astoņos mačos četras uzvaras un četri neizšķirti.

Pēc bukmeikeru domām jebkāds šīs spēles iznākums ir reāls, jo “Celta” uzvaru ir koeficients 2,65, “Athletic” uzvarai piešķirts koeficients 2,70, kamēr neizšķirts novērtēts ar koeficientu 3,30.

Ja runājam par tendencēm, tad pēdējās astoņās no deviņām “Athletic” spēlēm Spānijas čempionātā abas komandas guvušas vārtus. Bukmeikeri paredz, ka tas varētu notikt arī svētdien, piedāvājot koeficientu 1,80.

“Celta” nav pratusi aizsargāt savus vārtus pēdējo piecu “La Ligu” spēļu 2. puslaikos, jo katrā mačā pretinieki vismaz vienreiz bijuši precīzi. Uz to, ka arī “Athletic” būs precīza otrajā spēles daļā, var uzlikt ar koeficientu 1,80.

Rezultāts: 0:0

Līdz pat 100 EUR vērtas bez riska likmes – Betsafe iepazīšanās bonuss!

Standings provided by Sofascore
Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.80
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37