Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: “Celta” un “Levante” cīņa

Bigo, 22:00 @ 30.04.2021

0 no 2!

Spānijas futbola nedēļas nogali ievadīs cīņa starp divām tabulas vidusdaļas komandām – “Celta” un “Levante”. Ar izcīnīto 41 punktu 33 spēlēs “Celta” atrodas 10. pozīcijā, bet “Levantes” kontā ir par trim punktiem mazāk, līdz ar to atrodoties divas vietas zemāk.

Iepriekšējā kārtā “Celta” savā laukumā ar 2:1 pārspēja “Osasuna”, taču pirms tam trīs spēļu nogrieznī bija divas neveiksmes un viens neizšķirts. Krietni sliktāk veicies “Levante”, jo komanda nav pratusi uzvarēt jau trīs spēlēs pēc kārtas, bet, ja skatās pēdējās sešas spēles, tad ir pieci zaudējumi un viena uzvara.

Bukmeikeri kā šīs spēles favorīti izlikuši “Celta”, piedāvājot koeficientu 1,83 uz komandas panākumu. Iespēja, ka mačā netiks noskaidrota uzvarētāja, novērtēta ar koeficientu 3,75, savukārt “Levante” uzvaras koeficients ir 4,50.

Abas komandas guvušas vārtus pēdējās sešās tikšanās reizēs “La Liga”, un koeficients, ka šis notikums piepildīsies arī piektdienas vakarā, ir 1,70.

Pēdējās piecas no sešām savstarpējām spēlēm 1. vārti gūti līdz spēles 28. minūtei. Šādas iespējas piepildīšanās koeficients šajā reizē ir 1,85.

Rezultāts: “Celta Vigo” 2:0 (0:0)

Standings provided by Sofascore
Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.70
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37