40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Cadiz” pret “Granada”

Kadisa, 22:00 @ 13.12.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

1 no 2!

Spānijas futbola čempionātā pirmdienas vakarā tiksies divas lejasgala komandas – “Cadiz” un “Granada”. Laukuma saimniece “Cadiz” 16 spēlēs izcīnījusi 12 punktus, kas pašlaik dod priekšpēdējo vietu tabulā, savukārt “Granada” 15 spēļu laikā tikusi pie 15 punktiem, atrodoties 15. vietā.

Ņemot vērā vietu turnīra tabulā, saprotams, ka pie punktiem “Cadiz” tiek reti. Pēdējos trīs mačos komanda piedzīvojusi neveiksmes, bet novembra sākumā izdevās pārspēt “Athletic”. Pirms desmit dienām “Granada” apspēlēja “Deportivo Alaves”, tādējādi pārtraucot trīs spēļu sēriju bez panākumiem.

Bukmeikeri par nelielu favorīti uzskata “Cadiz”, piedāvājot koeficientu 2,60 uz komandas uzvaru. “Granada” uzvara novērtēta ar koeficientu 3,10, savukārt uz neizšķirtu var uzlikt ar koeficientu 3,15.

Pēdējās piecās no septiņām “Granada” spēlēm Spānijas čempionātā abas komandas guvušas vārtus. Koeficients, ka pirmdienas vakarā abas komandas būs precīzas, ir 1,92.

Vairāk nekā vieni vārti 2. puslaikā gūti pēdējās četrās no sešām “Cadiz” spēlēm. Iespēja, ka pēc pārtraukuma būs vismaz divi gūti vārti, novērtēta ar 2,35.

Prognoze precīza: 1:1 (1:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.92
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37