Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: “Brighton” uzņem “Chelsea”

Braitona, 22:00 @ 18.01.2022

2 no 2!

Otrdienas vakarā “Brighton” un “Chelsea” tiksies Anglijas Premjerlīgas 24. kārtas ietvaros. Laukuma saimniece Braitona atrodas labāko desmitniekā, ar izcīnītajiem 28 punktiem ieņemot devīto pozīciju, savukārt Londonas komanda ir trešajā vietā ar 43 punktiem.

Pagājušās nedēļas piektdienā “Brighton” cīnījās 1:1 ar “Crystal Palace”, bet kopumā pēdējās četrās Premjerlīgas spēlēs komandai ir divas uzvaras un divi neizšķirti. “Chelsea” nedēļas nogalē zaudēja līderei “City”, turklāt kopš decembra nav rādīts tas labākais sniegums Premjerlīgā, jo komandas kontā tikai trīs uzvaras, četri neizšķirti un divi zaudējumi, turklāt viens neizšķirts bija pret “Brighton”.

Pirms gaidāmās cīņas bukmeikeri par favorīti uzskata “Chelsea”, piedāvājot koeficientu 1,79. Otrs ticamākais scenārijs ir neizšķirts (3,70), bet koeficients uz “Brighton” uzvaru ir 5,20.

Pēdējās sešās no astoņām savstarpējām spēlēm Premjerlīgā pirmajā puslaikā uzvarējusi viena no komandām. Iespēja, ka pēc pirmā puslaika nebūs neizšķirts (dubultiespēja 12), novērtēta ar koeficientu 1,60.

Pēdējās septiņās no deviņām savstarpējām spēlēm Premjerlīgā otrajā puslaikā viena no komandām uzvarējusi, otrai negūstot vārtus. Koeficients, ka šis scenārijs atkārtosies otrdienas vakarā, ir 1,85.

Rezultāts: “Brighton” – “Chelsea” 1:1 (0:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: otrajā puslaikā viena no komandām uzvarēs, neielaižot vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.85
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37