5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: “Bologna” un “Genoa” cīņa

Boloņa, 19:30 @ 21.09.2021

1 no 3!

Itālijas futbola A sērijā otrdienas vakarā spēkiem mērosies “Bologna” un “Genoa”. Pēc aizvadītām četrām spēlēm labākā situācijā atrodas Boloņa, kas uzvarējusi divās spēlēs, kopumā izcīnot septiņus punktus un atrodoties 9. vietā, bet “Genoa” ar trim punktiem ieņem 15. pozīciju.

Līdz aizvadītajai nedēļas nogalei “Bologna” spēlēja bez zaudējumiem, taču čempione “Inter” bija pārāk ciets rieksts, jo tika piedzīvota sagrāve ar 1:6. Arī “Genoa” ar paceltām galvām nevarēja doties uz ģērbtuvēm, jo atzīts “Fiorentina” pārākums ar rezultātu 1:2.

Bukmeikeri par spēles favorīti noteikuši mājinieci “Bologna”, uz kuras uzvaru var uzlikt ar koeficientu 2,05. Kā otrs reālākais scenārijs tiek minēts neizšķirts pēc nospēlētām 90 minūtēm (3,50), savukārt iespēja, ka uzvarēs “Genoa”, novērtēta ar koeficientu 3,90.

Ne vairāk kā divi vārti gūti pēdējās septiņās no astoņām savstarpējām spēlēm Itālijas A sērijā “Bologna” laukumā. Koeficients, ka otrdienas vakarā būs mazāk par 2,5 vārtiem, ir 2,10.

Pēdējās sešās no astoņām savstarpējām spēlēm Boloņa nav guvusi vairāk par vieniem vārtiem. “Bologna” mazāk par 1,5 vārtiem – koeficients 1,90.

Interesanti, ka “Genoa” nav piedzīvojusi zaudējumus pēdējās sešās savstarpējās spēlēs A sērijā. “Genoa” dubultiespēja (neizšķirts vai uzvara) novērtēta ar koeficientu 1,88.

Rezultāts: 2:2

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: mazāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.10
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Likme TVTrendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes11
Precīzas6
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+0,38
Prognozes306
Precīzas161
Zaudētas142
Atgrieztas3
Peļņa:+7,86

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu