40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Bologna” savstarpējos dueļos bijusi pārliecinoša

Boloņa, 21:45 @ 11.04.2022

2 no 3!

Itālijas A sērijā pirmdienas vakarā tiksies divas otrā desmitnieka komandas – “Bologna” un “Sampdoria”. Brīdī, kad aiz kalniem vairāk nav sezonas beigas, Boloņai ir 13. vieta ar iegūtajiem 34 punktiem, savukārt “Sampdoria”, aizvadot par spēli vairāk, tikusi pie 29 punktiem un atrodas 16. pozīcijā.

Pēdējo reizi pie uzvaras “Bologna” tika 21. februārī, kopš tā laika trīsreiz spēlējot neizšķirti un vēl divas reizes piedzīvojot zaudējumus. “Sampdoria” pēdējo sešu spēļu laikā pratusi uzvarēt divreiz, pārējos gadījumos ciešot neveiksmes.

Bukmeikeri par spēles favorīti uzskata “Bologna”, izliekot koeficientu 2,20. Koeficients, ka uzvarētājs netiks noskaidrots, ir 3,40, savukārt uz “Sampdoria” panākumu var uzlikt ar koeficientu 3,50.

“Bologna” uzvarējusi pēdējās sešās savstarpējās spēlēs A sērijā – koeficients 2,20.

Pēdējās septiņās savstarpējās spēlēs A sērijas ietvaros, kas risinājušās “Bologna” laukumā, Boloņa guvusi vismaz divus vārtus. Koeficients, ka mājiniecei būs vairāk par 1,5 vārtiem, ir 2,20.

Vismaz trīs vārti bijuši pēdējās sešās no septiņām savstarpējām spēlēm “Bologna” laukumā A sērijā. Vairāk par 2,5 vārtiem spēlē – koeficients 2,00.

Rezultāts: “Bologna” uzvara 2:0 (0:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Bologna" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.20
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37