Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: “Blue Jackets” un “Bruins” mačā tiks gūti vairāk nekā 6,5 vārti

Kolumbusa, 2:00 @ 29.10.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ Kolumbusas “Blue Jackets” – Bostonas “Bruins” 0:4

Naktī uz sestdienu Nacionālajā hokeja līgā (NHL) spēli aizvadīs Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets”, kas savā laukumā uzņems Bostonas “Bruins”.

Iepriekšējie rezultāti

Merzļikina pārstāvētais klubs sezonu sācis vāji, zaudējot piecās no astoņām spēlēm, kas liek ieņemt pēdējo vietu Austrumu konferencē. Tikmēr “Bruins” ir tās pašas konferences līdere ar septiņām uzvarām astoņos mačos.

Merzļikina statistiska šosezon ir pagalam vāja, piecās spēlēs vidēji ielaižot 4,06 ripas un atvairot tikai 86,3% metienu. Viņš stāsies vārtos pret Bostonu un centīsies savu statistiku uzlabot, lai palīdzētu glābt “Blue Jackets” vājo sezonas sākumu.

Koeficienti un tendences

No pēdējām 11 “Blue Jackets” spēlēm deviņās kopējais vārtu skaits bijis vismaz septiņi. Koeficients uz to, ka mačā ar Bostonu abi klubi kopumā izcelsies ar vairāk nekā 6,5 vārtiem (ieskaitot pagarinājumu) ir 1.96. Savukārt iespējamība, ka spēlē būs vērojams papildlaiks ir novērtēta ar koeficientu 4.70.

Tikmēr koeficients, ka “Bruins” viens no spīdekļiem Patrīss Beržerons, kurš šosezon sakrājis 8 (4+4) punktus, tiks pie vairāk nekā 0,5 punktiem ir 1.42. Bet iespēja, ka šajā spēlē būs vērojami vairāk nekā 1,5 vārti vaiākumā, ir 2.23.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognozes un trendi: "Blue Jackets" un "Bruins" mačā tiks gūti vairāk nekā 6,5 vārti
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.96
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37