40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Bayer” un “Union” izšķirošās cīņas

Leverkūzene, 16:30 @ 15.05.2021

0 no 2!

Priekšpēdējā Vācijas Bundeslīgas kārtā Leverkūzenes “Bayer” savā laukumā spēlēs pret Berlīnes “Union”. Ar izcīnīto 51 punktu “Bayer” atrodas 6. vietā, nodrošinot vietu UEFA Eiropas līgā, bet “Union” kontā 46 punkti un 8. vieta, tiesa, arī pozīciju augstāk esošajai komandai ir tikpat punktu.

Pēdējā Bundeslīgas spēlē “Bayer” sadalīja punktus ar “Werder”, bet kopumā pēdējo sešu spēļu periodā komandas kontā ir trīs uzvaras, divi neizšķirti un zaudējums. “Union” aizvadīto sešu maču bilance ir vienlīdzīga – pa divām uzvarām, zaudējumiem un neizšķirtiem.

Bukmeikeri uzskata, ka pie uzvaras tiks “Bayer”, piedāvājot koeficientu 1,91. Visai līdzvērtīgi novērtētas iespējas, ka uzvarētājs netiks noskaidrots (koeficients 3,65) un ka pie panākuma tiks “Union” – 3,95.

Pēdējās piecās no septiņām Bundeslīgas mājas spēlēm “Bayern” guvusi vismaz divus vārtus. Koeficients, ka Leverkūzene šajā mačā gūs vairāk par 1,5 vārtiem, ir 1,83.

Aizvadītajās septiņās “Bayer” mājas spēlēs Bundeslīgā pēc pārtraukuma gūti vismaz divi vārti. Otrajā puslaikā vairāk par 1,5 vārtiem – koeficients 1,95.

Rezultāts: “Bayer” – “Union” 1:1 (1:0)

Standings provided by Sofascore
Prognoze: "Bayer" vairāk par 1,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.83
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37