40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Barcelona” uzvarēs ČL mačā pret “Inter”

Milāna, 22:00 @ 04.10.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Spānijas futbola grands “Barcelona” otrdien plkst. 22:00 viesos UEFA Čempionu līgas (ČL) ietvaros cīnīsies ar Itālijas titulēto klubu Milānas “Inter”. Tā abām vienībām būs trešā spēle ČL grupā un uzvaras gadījumā “Barcelona” vai “Inter” var uzlabot savu situāciju.

Situācija grupā

Līdervienība C apakšgrupā ir Minhenes “Bayern”, kas pirmajās divās spēlēs tika galā gan ar “Inter”, gan “Barcelona” un šajā nedēļā cīnīsies ar “Plzen”, pret kuru sagaidāms, ka minheniešiem problēmām izcīnīt uzvaru nevajadzētu rasties. Novēršoties no grupas favorītes, “Barcelona” ir favorīte mačā pret “Inter”. Abiem klubiem ir pa trīs punktiem tabulā, kuri paņemti pret “Plzen”, bet uzvara savstarpējā cīņā uzlabotu kāda no abu klubu izredzēm cīņā par iekļūšanu “play-off”.

Savstarpējās spēles

“Barcelona” pēdējā laikā demonstrē labu sniegumu ar poļu snaiperi Robertu Levandovski priekšgalā. Levandovskis ar trīs goliem ir dalīti rezultatīvākais ČL grupu turnīra spēlētājs un pieredzējušais uzbrucējs, visticamāk, turpinās bombardēt arī pret “Inter”. Abas komandas kopš 2018. gada aizvadījušas kopumā četras spēles, trīsreiz Barselonai uzvarot un vienreiz abām vienībām cīnoties neizšķirti. Lai arī spēle notiks Milānā un “Inter” būs mājas sienu atbalsts, “Barca” ar sešām uzvarām pēdējās septiņās spēlēs tik un tā šobrīd ir labākā formā, kamēr “Inter” ir divi zaudējumi A sērijā pēc kārtas.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognozes un trendi: "Barcelona" uzvarēs ČL mačā pret "Inter"
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.88
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37