40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Barcelona” pret “Napoli”

Barselona, 19:45 @ 17.02.2022

1 no 2!

Viens no interesantākajiem UEFA Eiropas līgas 1/16 fināla dueļiem būs starp “Barcelona” un “Napoli”. Pirmo reizi par šī turnīra trofeju cīnīsies Barselona, kas šosezon nerāda to labāko sniegumu, jo arī Spānijā tā necīnās par titulu, bet gan par vietu Čempionu līgā.

Pēdējā “La Liga” mačā “Barcelona” izrāva neizšķirtu pret “Espanyol”, bet pirms tam izdevās pārspēt pērnās sezonas čempioni Madrides “Atletico”. “Napoli” aktīvi cīnās par A sērijas titulu, pašlaik atrodoties trešajā vietā, bet iepriekšējā kārtā komandai neizšķirts ar čempioni “Inter”.

Par spēles favorīti tiek uzskatīta “Barcelona”, uz kuras panākumu var uzlikt ar koeficientu 1,98. Neizšķirts novērtēts ar koeficientu 3,80, bet visai līdzīga ir iespēja, ka uzvarēs “Napoli” – koeficients 4,00.

Abas komandas guvušas vārtus pēdējās piecās no sešām “Napoli” izbraukuma spēlēm Eiropas līgā. Koeficients, ka vismaz pa reizei katra no komandām būs precīza ceturtdienas vakarā, ir 1,66.

“Napoli” guvusi vārtus otrajā puslaikā pēdējās piecās no septiņām izbraukuma spēlēm Eiropas līgā. Uz to, ka Neapole būs precīza otrajās 45 minūtēs, var uzlikt ar koeficientu 1,94.

Rezultāts: 1:1 (0:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Napoli" gūs vārtus otrajā puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.94
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37