40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: attiecības skaidros “Betis” un “Atletico”

Sevilja, 22:00 @ 11.04.2021

1 no 3!

Pašā svētdienas vakarā Spānijas futbola čempionātā paredzēts mačs starp “Real Betis” un Madrides “Atletico”. Ar 46 izcīnītajiem punktiem “Betis” šobrīd aktīvi cīnās par vietu Eirokausos, kamēr “Atletico” galvenais uzdevums ir neizlaist Spānijas līgas čempiontitulu.

Sākot ar Valentīndienu, “Real Betis” izcīnīja četras uzvaras pēc kārtas, kam sekoja zaudējums, uzvara un neizšķirts. Ar tik labu bilanci nevar lepoties pat “Atletico”, kam pēdējās septiņās “La Liga” spēlēs trīs uzvaras, divi zaudējumi un divi neizšķirti.

Par nelielu favorīti šajā duelī bukmeikeri uzskata “Atletico”, jo koeficients uz komandas uzvaru ir 2,39. Ļoti reāli ir arī pārējie divi scenāriji – neizšķirts (koeficients 3,05) un “Betis” uzvara (koeficients 3,25).

“Real Betis” pēdējās piecās mājas spēlēs izcēlusies ar gūtiem vārtiem 2. puslaikā. Koeficients, ka “Betis” būs precīza arī svētdienas vakara 2. puslaikā, ir 2,05.

Pēdējās sešās tikšanās reizēs Spānijas čempionātā komandas nospēlējušas pirmās 45 minūtes neizšķirti. Vai tas notiks arī septīto reizi? Koeficients 1,98.

Tāpat pēdējos sešos dueļos komandas nav pratušas gūt vārtus 1. puslaikā, un koeficients uz šī notikuma piepildīšanos ir 2,40.

Rezultāts: neizšķirts 1:1 (1:1)

Standings provided by Sofascore
Prognoze: "Betis" gūs vārtus 2. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.05
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37