5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: “Atletico” jāsit pa vārtiem

Maljorka, 17:15 @ 09.04.2022

0 no 3!

Spānijas futbola čempionātā sestdien tiksies divas dažādu līmeņa komandas. Laukuma saimniece “Mallorca” aktīvi cīnās par vietas saglabāšanu turnīrā, taču pagaidām ar 26 punktiem ir 18. vietā, lai gan kārotā 17. pozīcija ir tikai divu punktu attālumā. Madrides “Atletico” ir 3. vietā ar 57 punktiem, taču tikpat punktu ir “Barcelona” (par spēli mazāk) un “Sevilla”.

Februāra sākumā “Mallorca” izcīnīja divas uzvaras pēc kārtas, taču kopš tā laika piedzīvotas septiņas neveiksmes pēc kārtas. “Atletico” Spānijas čempionātā nav zaudējusi kopš 16. februāra, bet otrdien komanda zaudēja pirmajā UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla spēlē Mančestras “City” ar 0:1, turklāt spēles gaitā neizdarīja nevienu sitienu pa vārtiem.

“Atletico” nemaz nav tik pārliecinoša favorīte bukmeikeru vērtējumā – koeficients 1,98. Neizšķirts novērtēts ar koeficientu 3,45, savukārt “Mallorca” uzvaras koeficients ir 4,50.

“Atletico” pēdējās četrās no piecām Spānijas čempionāta izbraukuma spēlēm guvusi vismaz divus vārtus. Koeficients, ka Madridei sestdien būs vairāk nekā 1,5 vārti, ir 2,20.

Pirmajā puslaikā “Atletico” bijusi precīza pēdējās sešās no septiņām izbraukuma spēlēm Spānijas čempionātā. Madridei vairāk par 0,5 vārtiem pirmajā puslaikā – koeficients 2,00.

Vismaz divi vārti 2. puslaikā bijuši pēdējās četrās no piecām “Atletico” izbraukuma spēlēm Spānijas čempionātā. Uz to, ka pēc pārtraukuma būs vairāk par 1,5 vārtiem, var uzlikt ar koeficientu 2,45.

Rezultāts: “Mallorca” uzvara 1:0 (0:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Atletico" vairāk par 1,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.20
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Likme TVTrendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes11
Precīzas6
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+0,38
Prognozes306
Precīzas161
Zaudētas142
Atgrieztas3
Peļņa:+7,86

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu