Prognozes un trendi: “Athletic” uzņēmusi labu kursu

Bilbao, 22:00 @ 07.02.2022

3 no 3!

Bilbao “Athletic” pēdējā laikā demonstrē labu sniegumu, jo Spānijas Karaļa kausā izdevies pārspēt gan “Barcelona”, gan Madrides “Real” divās kārtās, pa vidum triumfējot arī “La Liga” mačā. “Espanyol” nespēlē tik labi, jo šajā gadā izcīnīta tikai viena uzvara, kopš 4. janvāra trīs reizes zaudējot un vienreiz sadalot punktus.

“Athletic”, kas turnīra tabulā atrodas piecas pozīcijas augstāk, šajā mačā ir favorīte bukmeikeru vērtējumā – koeficients 1,62. Ar koeficientu 3,75 novērtēta iespēja, ka katra komanda tiks pie punkta, bet “Espanyol” panākums novērtēts ar koeficientu 6,25.

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

Visās pēdējās sešās Spānijas čempionāta spēlēs “Espanyol” guvusi vārtus. Koeficients, ka viesu komanda pirmdienas vakarā būs precīza un gūs vārtus, ir 1,70.

Tāpat pēdējās sešās Spānijas čempionāta spēlēs ar “Espanyol” dalību abas komandas guvušas vārtus. Uz to, ka abas vienības izdarīs vismaz pa vienam precīzam sitienam, var uzlikt ar koeficientu 2,05.

Pēdējos astoņos savstarpējos dueļos, kas norisinājušies “Athletic” laukumā, pirmajā puslaikā uzvarējusi Bilbao. “Athletic” panākums pirmajā puslaikā – koeficients 2,30.

Rezultāts: “Athletic” uzvara 2:1 (2:1)

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Espanyol" gūs vārtus
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.70
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
18
Precīzas
9
Zaudētas
9
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT