40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Athletic” uzņēmusi labu kursu

Bilbao, 22:00 @ 07.02.2022

3 no 3!

Bilbao “Athletic” pēdējā laikā demonstrē labu sniegumu, jo Spānijas Karaļa kausā izdevies pārspēt gan “Barcelona”, gan Madrides “Real” divās kārtās, pa vidum triumfējot arī “La Liga” mačā. “Espanyol” nespēlē tik labi, jo šajā gadā izcīnīta tikai viena uzvara, kopš 4. janvāra trīs reizes zaudējot un vienreiz sadalot punktus.

“Athletic”, kas turnīra tabulā atrodas piecas pozīcijas augstāk, šajā mačā ir favorīte bukmeikeru vērtējumā – koeficients 1,62. Ar koeficientu 3,75 novērtēta iespēja, ka katra komanda tiks pie punkta, bet “Espanyol” panākums novērtēts ar koeficientu 6,25.

Visās pēdējās sešās Spānijas čempionāta spēlēs “Espanyol” guvusi vārtus. Koeficients, ka viesu komanda pirmdienas vakarā būs precīza un gūs vārtus, ir 1,70.

Tāpat pēdējās sešās Spānijas čempionāta spēlēs ar “Espanyol” dalību abas komandas guvušas vārtus. Uz to, ka abas vienības izdarīs vismaz pa vienam precīzam sitienam, var uzlikt ar koeficientu 2,05.

Pēdējos astoņos savstarpējos dueļos, kas norisinājušies “Athletic” laukumā, pirmajā puslaikā uzvarējusi Bilbao. “Athletic” panākums pirmajā puslaikā – koeficients 2,30.

Rezultāts: “Athletic” uzvara 2:1 (2:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Espanyol" gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.70
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37