Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: “Atalanta” un “Milan” cīņa par 2. vietu

Bergamo, 21:45 @ 23.05.2021

2 no 3!

Ļoti interesants noslēgums gaidāms Itālijas A sērijas čempionātam. Lai gan čempione jau kādu laiciņu ir zināma, ļoti sīva cīņa norisinās par 2. līdz 5. vietu. Tajā iesaistītas arī Bergamo “Atalanta” un “Milan”. Pirmā ar 76 punktiem ir 3. vietā, kamēr Milānai par diviem punktiem vairāk un 2. vieta.

Šonedēļ Itālijas kausa finālā “Atalanta” zaudēja “Juventus”, bet A sērijā pēdējās desmit spēlēs izcīnījusi septiņas uzvaras, atlikušos mačos nospēlējot neizšķirti. Visai negaidīti “Milan” iepriekšējā kārtā nespēja pieveikt tabulas lejasgala komandu “Cagliari”, tādējādi pārtraucot trīs uzvarēto spēļu sēriju.

Bukmeikeri abu komandu izredzes vērtē ļoti līdzvērtīgi, “Milan” uzvarai atvēlot koeficientu 2,43, kamēr “Atalanta” – 2,50. Koeficients, ka šajā mačā uzvarētājs netiks noskaidrots, ir 4,10.

“Milan” guvusi vismaz divus vārtus pēdējās sešās no septiņām izbraukuma spēlēm Itālijas čempionātā. Iespēja, ka Milāna gūs vairāk par 1,5 vārtiem svētdienas vakarā, novērtēta ar koeficientu 1,73.

Tāpat aizvadītajās sešās no septiņām izbraukuma spēlēm Milāna bijusi precīza pirmajā puslaikā. Uz to, ka “Milan” spēlēs rezultatīvi pirmo 45 minūšu laikā, var uzlikt ar koeficientu 1,68.

“Atalanta” izcēlusies ar vismaz divi gūtiem vārtiem pēdējās septiņās no astoņām mājas spēlēm A sērijā. Bergamo komandai vairāk par 1,5 vārtiem – koeficients 1,77.

Rezultāts: “Milan” uzvara 2:0 (1:0)

Standings provided by Sofascore
Prognoze: "Milan" vairāk par 1,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.73
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37