40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Atalanta” izdarīs vairāk stūra sitienus nekā “Bologna”

Boloņa, 21:45 @ 09.01.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ Uzvarā ar 2:1 “Atalanta” neizpildīja nevienu stūra sitienu

Pirmdienas vakarā Itālijas A sērijā risināsies divas spēles, vienā no tām laukumā dodoties mājiniecei “Bologna” un “Atalanta” vienībām.

Iepriekšējie rezultāti

“Atalanta” pēc 16 aizvadītām spēlēm kopvērtējumā atrodas septītajā vietā ar 28 punktiem un ir pirmā aiz strīpas Eirokausu zonai. Tikmēr “Bologna” ieņem 11. pozīciju ar 19 punktiem. “Atalanta” šobrīd atrodas tumšā periodā, jo nav spējusi uzvarēt jau četras A sērijas spēles pēc kārtas, trīsreiz zaudējot, bet Boloņai veicies daudz labāk, gūstot četras uzvaras sešās cīņās.

Koeficienti un tendences

“Atalanta” piecās no pēdējām septiņām savstarpējām A sērijas spēlēm Boloņā ir uzvarējusi stūra sitienu “duelī”. Koeficients, ka “Atalanta” izdarīs vairāk stūra sitienu arī šajā spēlē ir 1.90. Iespējams veikt arī apvienoto likmi (3.75), ka 1) “Atalanta” uzvarēs, 2) abas komandas gūs vārtus un 3) kopumā tiks iesisti vairāk nekā 2,5 goli.

Tāpat iespējams prognozēt, ka vārti tiks gūti abos puslaikos (1.80), ka pirmā puslaika vārtu skaits būs nepāra skaitlis (2.10), kā arī, ka “Atalanta” nopelnīs vairāk dzeltenās kartītes (2.34). Var izdarīt likmes arī uz to, ka otrais puslaiks būs rezultatīvāks par pirmo (2.10), kā arī, ka vārtus jebkurā laikā gūs Duvans Zapata (2.60) vai Marko Arnautovičs (2.95).

Prognozes rezultāts:Zaudēta
"Atalanta" izdarīs vairāk stūra sitienu nekā "Bologna"
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.90
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37