Londona, 22:00 @ 08.04.2021

1 no 3!

Ceturtdienas vakarā astoņas UEFA Eiropas līgas komandas sāks ceturtdaļfinālus. Londonas “Arsenal” savā laukumā uzņems Prāgas “Slavia”. Astotdaļfinālā “Arsenal” tika galā ar “Olympiacos”, savukārt “Slavia” triumfēja pār Glāzgovas “Rangers”.

Pēc izlašu pauzes komandas aizvadījušas pa vienai spēlei. “Arsenal” Premjerlīgā neatrada daudz variantu pret “Liverpool”, zaudējot ar 0:3, savukārt “Slavia” no 18. minūtes spēlēja mazākumā, taču cīnījās 0:0 ar tabulas lejasgala komandu “Zbrojovka”.

Par visai izteikti favorīti bukmeikeru vērtējumā tiek uzskatīta “Arsenal”, jo koeficients uz komandas uzvaru ir 1,54. Kā otra reālākā iespēja tiek minēta neizšķirts (koeficients 4,30), savukārt “Slavia” triumfs novērtēts ar koeficientu 5,80.

Piedāvājums jaunajiem klientiem!

3 x 11 EURbezriska likmes

Pēdējās piecās no sešām Eiropas līgas spēlēm ar “Arsenal” dalību abas komandas guvušas vārtus. Koeficients uz to, ka arī ceturtdienas vakarā abas komandas būs precīzas, ir 1,94.

“Arsenal” guvusi vismaz divus vārtus pēdējās astoņās no 10 Eiropas līgas spēlēm. Šāda scenārija piepildīšanās iespēja novērtēta ar koeficientu 1,65.

Pēdējās sešās no astoņām “Slavia” izbraukuma spēlēm šajā turnīrā komandas guvušas vairāk par diviem vārtiem, turklāt tāds pats notikums bijis pēdējās astoņās no desmit “Arsenal” Eiropas līgas spēlēm. Likmei “kopā vairāk par 2,5 vārtiem” ir koeficients 1,84.

Rezultāts: 1:1 (0:0)

Prognoze: vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.84
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Eksperta statistika
Likmes
36
Precīzas
19
Zaudētas
17
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
79
Precīzas
45
Zaudētas
33
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021