Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: “Arsenal” un “Slavia” sāks ceturtdaļfinālu

Londona, 22:00 @ 08.04.2021

1 no 3!

Ceturtdienas vakarā astoņas UEFA Eiropas līgas komandas sāks ceturtdaļfinālus. Londonas “Arsenal” savā laukumā uzņems Prāgas “Slavia”. Astotdaļfinālā “Arsenal” tika galā ar “Olympiacos”, savukārt “Slavia” triumfēja pār Glāzgovas “Rangers”.

Pēc izlašu pauzes komandas aizvadījušas pa vienai spēlei. “Arsenal” Premjerlīgā neatrada daudz variantu pret “Liverpool”, zaudējot ar 0:3, savukārt “Slavia” no 18. minūtes spēlēja mazākumā, taču cīnījās 0:0 ar tabulas lejasgala komandu “Zbrojovka”.

Par visai izteikti favorīti bukmeikeru vērtējumā tiek uzskatīta “Arsenal”, jo koeficients uz komandas uzvaru ir 1,54. Kā otra reālākā iespēja tiek minēta neizšķirts (koeficients 4,30), savukārt “Slavia” triumfs novērtēts ar koeficientu 5,80.

Pēdējās piecās no sešām Eiropas līgas spēlēm ar “Arsenal” dalību abas komandas guvušas vārtus. Koeficients uz to, ka arī ceturtdienas vakarā abas komandas būs precīzas, ir 1,94.

“Arsenal” guvusi vismaz divus vārtus pēdējās astoņās no 10 Eiropas līgas spēlēm. Šāda scenārija piepildīšanās iespēja novērtēta ar koeficientu 1,65.

Pēdējās sešās no astoņām “Slavia” izbraukuma spēlēm šajā turnīrā komandas guvušas vairāk par diviem vārtiem, turklāt tāds pats notikums bijis pēdējās astoņās no desmit “Arsenal” Eiropas līgas spēlēm. Likmei “kopā vairāk par 2,5 vārtiem” ir koeficients 1,84.

Rezultāts: 1:1 (0:0)

Prognoze: vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.84
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes5
Precīzas2
Zaudētas3
Atgrieztas0
Peļņa:-1,64
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37