40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Arsenal” cer uzsākt uzvaru sēriju Premjerlīgā

Bērnlija, 14:30 @ 06.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

2 no 3!

Sestdien Anglijas Premjerlīgas agrajā spēlē tiksies “Burnley” un “Arsenal”. Kamēr Londonas komanda turnīra tabulā atrodas tieši pa vidu, atpaliekot no labākā piecinieka par deviņiem punktiem, tikmēr “Burnley” uz papēžiem min tabulas pēdējo piecu vietu īpašnieces, tāpēc Bērnlija nevar atslābt, jo līdz vietas saglabāšanai Premjerlīgā vēl tāls ceļš ejams.

“Arsenal” izcelta kā šī mača favorīte, un komandas uzvara novērtēta ar koeficientu 1.64. Laukuma saimnieku uzvarai ir piešķirts koeficients 5.40, savukārt koeficients 3.95 vēsta par neizšķirta iespējamību.

Sezonas pirmajā tikšanās reizē “Burnley” izcīnīja uzvaru ar 1:0, taču pirmajā puslaikā vārti netika gūti. Kopumā septiņās no deviņām pēdējām savstarpējām spēlēm pirmais puslaiks noslēdzies ar vienādu rezultātu. Iespēja, ka tas varētu notikt arī sestdien, novērtēta ar koeficientu 2.20.

Ja pirmie puslaiki bieži vien tika aizvadīti vienādi, tad otrajā spēles daļā pārsvars bija “Arsenal” pusē – komanda uzvarējusi otras 45 minūtes septiņās no pēdējām deviņām reizēm. Bukmeikeri ar koeficientu 1.96 paredz “Arsenal” uzvaru arī sestdienas mača otrajā puslaikā.

“Burnley” pēdējās četrās tikšanās reizēs no piecām izdevies pārspēt “Arsenal” vārtsargu, un uz šo notikumu tiek piedāvāts koeficients 1.65.

Prognoze neprecīza: mačs noslēdzās ar rezultātu 1:1 (1:1).

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Arsenal" uzvarēs 2. puslaiku
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.96
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37