40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Arsenal” aizvadījusi lielisku posmu

Londona, 22:00 @ 04.04.2022

1 no 2!

Anglijas Premjerlīgas vienīgajā pirmdienas spēlē tiksies divas Londonas komandas – “Crystal Palace” un “Arsenal”. Laukuma saimniece “Crystal Palace” ar 34 punktiem atrodas 12. vietā un īsti necīnās ne par ko atlikušajā sezonas daļā, kamēr “Arsenal” ieņem 5. pozīciju, kas garantē vietu Eirokausos, turklāt labā ziņa ir, ka komanda aizvadījusi mazāk spēles nekā tuvākās konkurentes.

Lai gan “Crystal Palace” nav spēlējusi kopš 20. marta, pēdējie rezultāti bijuši labi, jo FA Kausā pārvarētas divas kārtas, savukārt Premjerlīgā sadalīti punkti ar Mančestras “City”, kā arī pārspēta “Wanderers”. Sekmīgs nogrieznis bijis arī “Arsenal” – pēdējās septiņās Premjerlīgas spēlēs izcīnītas sešas uzvaras, vienīgo neveiksmi piedzīvojot pret “Liverpool”.

Par spēles favorīti bukmeikeri uzskata “Arsenal”, izliekot koeficientu 2,00. Neizšķirts novērtēts ar koeficientu 3,60, kamēr uz “Crystal Palace” panākumu var uzlikt ar koeficientu 4,20.

Pēdējās astoņās no 11 savstarpējām spēlēm pirmie vārti gūti līdz 30. minūtei. Koeficients, ka pirmo 30 minūšu laikā kāda no komandām būs precīza, ir 1,99.

“Arsenal” guvusi vismaz divus vārtus pēdējās 13 no 17 savstarpējām spēlēm. Iespēja, ka “Arsenal” gūs vairāk par 1,5 vārtiem pirmdienas vakarā, novērtēta ar koeficientu 2,02.

Rezultāts: “Crystal Palace” uzvara 3:0, pirmos vārtus gūstot 16. minūtē

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Arsenal" vairāk par 1,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.02
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37