40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Argentīna nopelnīs mazāk par 1,5 dzeltenajām kartītēm

Katara, 21:00 @ 09.12.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ Argentīna uzvarā ar 3:2 nopelnīja 9 dzeltenās kartītes.

Pirmdien Pasaules kausā futbolā tiks aizvadītas pirmās 1/4 finālu cīņas, vienā no tām laukumā dodoties Nīderlandei un Argentīnai.

Iepriekšējie rezultāti

Nīderlande grupu turnīrā izcīnīja divas uzvaras un vienreiz spēlēja neizšķirti, finišējot pirmajā vietā apakšgrupā, bet “play-off” turnīra ievadā ar 3:1 apspēlēja ASV. Tikmēr Argentīna pēc šokējoša pirmā zaudējuma Saūda Arābijai pēc tam izcīnījusi trīs panākumus pēc kārtas, tostarp 1/8 finālā pret Austrāliju ar 2:1.

Koeficienti un tendences

Argentīna šajā Pasaules kausā bijusi disciplinēta komanda, jo četrās spēlēs nopelnījusi tikai divas dzeltenās kartītes, turklāt nevienā no mačiem argentīniešiem netika parādīts vairāk par vienu dzelteno kartīti. Koeficients, ka Argentīna izpelnīsies zem 1,5 dzeltenajām kartītēm pret Nīderlandi ir 1.80.

Futbola faniem iespējams veikt likmes arī uz tādiem iznākumiem kā kopējo vārtu skaitu mačā, proti, virs 2,5 (2.48), izdarīto stūra sitienu daudzumu – koeficients 1.89, ka būs vairāk nekā 8,5, kā arī konkrētiem vārtu guvējiem, piemēram, ka precīzi būs Lionels Mesi (2.50) vai Kodijs Gakpo (4.33).

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Argentīna nopelnīs mazāk par 1,5 dzeltenajām kartītēm pret Nīderlandi
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.80
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37