5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: Argentīna gūs mazāk nekā 1,5 vārtus pret Horvātiju

Katara, 21:00 @ 13.12.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ Argentīna – Horvātija 3:0 (2:0)

Pasaules kausā futbolā otrdien tiks aizvadīts pirmais pusfināls, kurā savā starpā spēkiem mērosies turnīra pārsteigums Horvātija, kā arī Argentīna ar Lionelu Mesi priekšgalā.

Iepriekšējie rezultāti

Horvātija šajā Pasaules kausa izcīņā demonstrējusi lielisku sniegumu aizsardzībā, tomēr pieklibojis sniegums uzbrukumā. Vēsture gan liecina, ka Pasaules kausā komandai, kas cīnās par augstām vietām izteikti izcils sniegums uzbrukumā nav galvenā prasība, jo galvenais ir ielaist maz vārtus, ko horvāti piekopj izcili. Horvātija čempionāta ietvaros divreiz cīnījusies neizšķirti 0:0, divreiz uzvarējusi, gūstot tikai vienus vārtus (“play-off” pendelēs pret Japānu un Brazīliju) un vienreiz izcīnījusi panākumu ar 4:1 pret Kanādu. Tikmēr Argentīna pēc kaunpilnā zaudējuma Saūda Arābijai uzvarējusi četras spēles pēc kārtas, katru reizi iesitot vismaz divus golus.

Koeficienti un tendence

Neskatoties uz to, ka argentīnieši četras no piecām spēlēm pabeiguši ar vismaz diviem goliem, Horvātijas disciplinētā un perfekti organizētā aizsardzība būs līdz šim grūtākais pārbaudījums. Horvāti 10 no pēdējām 12 spēlēm Pasaules kausos ir ielaiduši ne vairāk kā vienu golu un koeficients, ka Argentīna iesitīs zem 1,5 vārtiem ir 1.63.

Futbola faniem ir iespēja prognozēt arī citus iznākumus, piemēram, ka Horvātija otro PK pēc kārtas iekļūs finālā (3.26), ka abas komandas gūs vārtus (2.22) vai arī, ka horvāti iesitīs vairāk nekā 0,5 vārtus (1.72). Daudzas citas likmju opcijas atrodamas ŠEIT.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Argentīna gūs mazāk nekā 1,5 vārtus pret Horvātiju
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.63
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes11
Precīzas6
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+0,38
Prognozes306
Precīzas161
Zaudētas142
Atgrieztas3
Peļņa:+7,86

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT