40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Ajax” uzvarējusi 10 spēles pēc kārtas

Lisabona, 22:00 @ 23.02.2022

1 no 3!

UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmās cīņas noslēgsies trešdien. Lisabonas “Benfica” savā laukumā tiksies ar Amsterdamas “Ajax”, kas pēdējā laikā spēlē ļoti sekmīgi, jo izcīnītas desmit uzvaras pēc kārtas, kamēr Portugāles komandai februārī divas uzvaras, viens neizšķirts un viens zaudējums.

Bukmeikeru redzējumā spēles favorīte ir “Ajax” – koeficients 1,83. Uz neizšķirtu iespējams uzlikt ar koeficientu 4,00, kamēr “Benfica” uzvara novērtēta ar koeficientu 4,35.

Sešās no pēdējām astoņām “Benfica” mājas spēlēm UEFA Čempionu līgā otrajā puslaikā gūti vismaz divi vārti. Koeficients, ka otrajās 45 minūtēs komandas gūs vairāk par 1,5 vārtiem, ir 1,94.

“Benfica” guvusi mača pirmos vārtus pēdējās sešās no septiņām UEFA Čempionu līgas mājas spēlēm. Uz to, ka laukuma saimniece atklās spēles rezultātu, var uzlikt ar koeficientu 2,59.

Abas komandas guvušas vārtus pēdējās piecās no sešām “Ajax” izbraukuma spēlēm Čempionu līgā. Iespēja, ka abas komandas būs vismaz pa reizei precīzas, novērtēta ar koeficientu 1,66.

Rezultāts: 2:2 (1:2), “Ajax” gūstot pirmos vārtus

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: 2. puslaikā vairāk par 1,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.94
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37