40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: 2. puslaikā viesi uzbruks

Florence, 21:45 @ 09.05.2022

0 no 3!

Vienīgā spēle Eiropas spēcīgākajās futbola līgās pirmdienas vakarā būs Itālijas A sērijā starp “Fiorentina” un “Roma”. Abām komandām sezonas izskaņa būs spraiga, jo “Fiorentina” ar 56 punktiem ir 8. vietā, bet arī 7. pozīcijā esošajai “Atalanta” ir tikpat punktu, tāpēc Eirokausu ceļazīmju liktenis nav skaidrs, bet “Roma” ir 6. vietā ar 59 punktiem, kamēr arī pozīciju augstāk esošajai “Lazio” ir tikpat punktu.

Iepriekšējās spēles

“Fiorentina” aizvada sliktu nogriezni, jo pēdējo trīs spēļu laikā gūti tikai vieni vārti un piedzīvotas neveiksmes visos mačos. “Roma” aizvadītās ceturtdienas vakarā garantēja vietu UEFA Eiropas Konferences līgas finālā, kamēr A sērijā pēdējo trīs spēļu laikā ir divi neizšķirti un viens zaudējums.

Koeficienti un trendi

Pirmdienas vakarā bukmeikeri paredz, ka uzvaru izcīnīs “Fiorentina”, izliekot koeficientu 2,40. Otrs reālākais scenārijs ir “Roma” uzvara (3,08), bet neizšķirta koeficients ir 3,60.

“Fiorentina” nav guvusi vairāk par vieniem vārtiem pēdējās desmit no 11 spēlēm A sērijā. Koeficients, ka mājiniekiem būs mazāk par 1,5 vārtiem, ir 1,68.

Pirmais puslaiks ar neizšķirtu noslēdzies pēdējās piecās no septiņām “Fiorentina” mājas spēlēm Itālijas čempionāta ietvaros. Uz to, ka pēc aizvadītām 45 minūtēm neviena no komandām nebūs vadībā, ar uzlikt ar koeficientu 2,20.

“Roma” guvusi vārtus otrajā puslaikā pēdējās piecās no sešām izbraukuma spēlēm A sērijas ietvaros. Viesiem vairāk par 0,5 vārtiem otrajā puslaikā – koeficients 1,83.

Rezultāts: “Fiorentina” uzvara 2:0 (2:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Roma" gūs vārtus 2. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.83
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37