40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un tendences: vai “Levante” turpinās būt Bilbao klienti?

Valensija, 22:00 @ 26.02.2021

1 no 2!

Vienīgā Spānijas čempionāta piektdienas spēle (22:00) un savā starpā tiksies divas izteiktas mājas komandas. Pie Valensijas “Levantes” ciemosies basku zemes pārstāvji Bilbao “Athletic”. Abas vienības atrodas turnīra tabulas vidusdaļā un tās šķir tikai divi punkti. “Levante” ir devitā, kamēr Bilbao futbolisti ieņem 11.pozīciju. Bilbao komanda tiek uzskatīta par spēles favorīti ar koeficientu 2,35, neizšķirts novērtēts ar 3,30, bet “Levante panākums ar 3,25 (Betsafe).

Abas vienības šobrīd ir diezgan labā formā un arī noskaņojumā. “Levante” futbolisti iepriekšējā kārtā pārsteidza turnīra līdervienību Madrides “Atletico”, kamēr Bilbao komanda iepriekšējās 11 spēlēs visos turnīros piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu (+ trīs neizšķirti) un tas notika pret “Barcelona”.

“Levante” komanda, kas ļoti labi spēlē mājās un par to runā statistika. No iepriekšējām 11 mājas spēlēm “La Liga” čempionātā komanda zaudējusi tikai vienu (4 uzvaras un 6 neizšķirti). Valensijas futbolistiem ir visas iespējas nezaudēt arī piektdienas vakarā. Koeficients uz dubultiespēju 1X ir 1,65.

“Athletic” savukārt ne pārāk labi veicies izbraukuma spēlēs. Deviņās iepriekšējās spēlēs viesos, gūta tikai viena uzvara, tomēr par labu Bilbao komandai runā fakts, ka iepriekšējās piecās no sešām savstarpējām spēlēm viņi nav zaudējuši “Levante” komandai.

Ja turpinām aplūkot abu komandu savstarpējās spēles, kas allaž spēlē lielu lomu izliekot koeficientus, tad redzams, ka sešās no astoņām iepriekšējām savstarpējām spēlēm – sešās abas komandas pamanījušās gūt vismaz vienus vārtus. Abas komandas gūs vārtus – koeficients 2.05.

Bilbao pret “Levante” bieži rāda rezultatīvu sniegumu. Piecās no sešām savstarpējām spēlēm “Athletic” spējuši gūt vismaz divus vārtus. “Athletic” gūs vairāk par 1,5 vārtiem novērtēts ar 2,25.

Spēles rezultāts: 1:1 (1:0)

 

Standings provided by Sofascore
Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.05
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37