40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un tendences: “Roma” saņems vairāk kā 2,5 dzeltenās kartītes pret “Napoli”

Roma, 21:45 @ 23.10.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ “Roma” nopelnīja četras dzeltenās kartītes

Itālijas A sērijas 11. kārtā svētdien tiks aizvadīta aizraujoša TOP komandu cīņa – čempionāta līdere “Napoli” viesos cīnīsies ar ceturtajā pozīcijā esošo “Roma”.

Iepriekšējie rezultāti

Romai šobrīd ir trīs uzvaru sērija un oktobrī Žuzē Mourinju vadītais klubs spēlē bez zaudējumiem. Tikmēr “Napoli” jau ilgu laiku demonstrē fantastisku sniegumu, jo izcīnījusi 10 uzvaras pēc kārtas, visos turnīros kopā ņemot, turklāt pēdējo reizi “Napoli” zaudējuma rūgtumu izjuta vien šī gada aprīlī.

Koeficienti un tendences

Bukmeikeri prognozē, ka mačā kopumā varētu būt vērojami vairāk nekā 2,5 vārtu guvumi (1.85), bet koeficients uz to, ka spēlē tiks piešķirts 11 metru soda sitiens ir 3.00. Runājot par iespējamajiem pārkāpumiem, “Roma” no pēdējām astoņām mājas spēlēm A sērijā sešās ir saņēmusi vismaz trīs dzeltenās kartītes, tāpēc koeficients, ka romieši tiks pie vairāk kā 2,5 dzeltenajām kartītēm ir 1.72.

Tikmēr koeficients uz to, ka “Roma” sakrās vairāk kartītes nekā “Napoli” ir 2.11, bet iespēja, ka tiesnesim nāksies no kabatas izvilkt sarkano kartīti un parādīt to jebkurai no komandām ir 3.70. Futbola fani var prognozēt arī spēles vārtu guvējus – koeficients uz to, ka golu iesitīs “Roma” uzbrucējs Tamijs Abrahams ir 2.70, bet, ka precīzs būs “Napoli” spīdeklis Viktors Osimens ir 2.65.

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognozes un tendences: "Roma" saņems vairāk kā 2,5 dzeltenās kartītes pret "Napoli"
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.72
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37