Prognozes un tendences: PSG pret “Monaco”

Parīze, 22:00 @ 21.02.2021

2 no 3!

Divu vadošo Francijas futbola komandu duelis svētdienas vakarā (22.00 pēc Latvijas laika). Maurīsio Poketino trenētie Parīzes futbolisti tiek uzskatīti par favorītiem ar koeficientu 1.66 uz uzvaru, kamēr neizšķirts izlikts ar 4,50, bet “Monaco” uzvara ar 5.00.

Abas komandas ir labā noskaņojumā. PSG lieliski aizvadīja Čempionu līgas spēli pret “Barcelona”, uzvarot ar pārliecinošu rezultātu 4:1. Tikmēr “Monaco” komanda uzņēmusi ļoti labu formu un nav zaudējusi pēdējās desmit Francijas čempionāta cīņās (astoņas uzvaras un divi neizšķirti). Parīzes komandai papildus motivāciju dos arī situācija turnīra tabulā. Ja PSG uzvarēs, tad pakāpsies uz otro pozīciju un no pirmās pozīcijas atpaliks tikai par vienu punktu.

Lielisku spēli demonstrējošie “Monaco” futbolisti rezultatīvi aizvada spēles pirmos puslaikus. No iepriekšējām 10 spēlēm astoņās “Monaco” guvuši vismaz vienus vārtus pirmajā puslaikā. Vai tas izdosies arī šovakar? “Monaco” pirmā puslaika over 0.5 tiek vērtēts ar koeficientu 2.10.

“Monaco” allaž bijis neērts PSG pretinieks.  Arī šīs sezonas pirmajā abu tikšanās reizē uzvarēja “Monaco”, atspēlējoties no 0:2, spēlē triumfējot ar 3:2.

Ja ņemam iepriekšējās 17 “Monaco” spēles Francijas līgā, tad 16 no tām, būtu nospēlējis +1,5 handikaps uz komandas panākumu. Tici, ka arī šoreiz “Monaco” sagādās galvassāpes parīziešiem. Koeficients 1.51.

PSG uzbrukuma līderis Kilians Mbapē ir lieliskā formā. Ja runājam par vietējo čempionātu, viņš guvis septiņus vārtus iepriekšējās piecās spēles. Kilians varētu gūt vārtus arī šovakar un atdot arī rezultatīvu piespēli? “Betsafe” piedāvā koeficientu 3,50.

“Monaco” uzvara ar 2:0 (1:0 pirmajā puslaikā).

 

 

 

Prognoze: "Monaco" gūs vārtus pirmajā puslaikā
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.20
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
17
Precīzas
9
Zaudētas
8
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT