40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un tendences: “Lazio” pret “Torino”

Roma, 19:00 @ 02.03.2021

Spēle atcelta!

Laukumā Itālijas A sērijas spēlē otrdienas vakarā tiksies divas komandas, kuras risina dažādus uzdevumus. Romas “Lazio”, kura cīnās par Eirokausu ceļazīmi arī nākamajā sezonā, uzņems “Torino” komanda, kura cenšas neizkrist no spēcīgāko sabiedrības. Romas vienība šobrīd ieņem septīto pozīciju, kamēr Turīnas pārstāvji ir 17.vietā, kas ir tikai vienu pozīciju virs izkrišanas zonas.

Bukmeikeri par favorītiem uzskata “Lazio” komandu, uz kuru koeficients ir 1.48, neizšķirts novērtēts ar 4,70, bet Turīnas uzvarai koeficients ir ļoti augsts 7,80.

Neskatoties uz to, ka “Torino” ieņem 17.pozīciju, ja ņemam tikai iepriekšējās piecas kārtas, tad komanda ierindotos 11.vietā. Iepriekšējās piecās spēlēs komanda nav zaudējusi – vienu reizi izcīnīts panākums, bet četras reizes spēlēts neizšķirti.

Statistika dati liecina, ka parasti spēlēs starp “Lazio” un “Torino” komandām tiek fiksēts, ka abas vienības gūst vārtus. No iepriekšējām 8 savstarpējām cīņām 10 spēlēs katra komanda guvusi vismaz vienus vārtus. Uz “abas komandas gūs vārtus” var uzlikt ar koeficientu 1.96.

Turpinot par komandu gūtajiem vārtiem… No iepriekšējām septiņām spēlēm sešās spēle noslēgusies ar vairāk nekā 2,5 gūtiem vārtiem. Ja tici, ka šī tendence turpināsies, koeficients ir 1.81.

Betsafe piedāvā  šīs abas likmes apvienot ar koeficientu 2,45.

Standings provided by Sofascore
Prognoze: abas komandas gūs vārtus + kopā virs 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.45
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37