40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un tendences: “Everton” uzņems “Southampton”

Liverpūle, 22:00 @ 01.03.2021

4 no 4!

Pirmdiena ir diena, kad ir salīdzinoši maz sporta notikumu, kas nozīmē, ka ir arī diezgan maz iespējas veikt sporta likmes. Tomēr vienmēr ir vismaz viena interesanta spēle… Pirmdienas vakarā viens mačs tiks aizvadīta prestižajā Anglijas premjerlīgā, kur ambiciozā Liverpūles “Everton” uzņems viesus no “Southampton”.

Pēc lieliskā sezonas sākuma, Mariana Pahara kādreizējais klubs noslīdējis turnīra tabulā uz 14.pozīciju un vairs nerāda to lielisko sniegumu kāds bija sezonas ievadā. Savukārt Karlo Ančeloti “Everton” saglabā izredzes uz UEFA Čempionu līgas vietām un uzvara ļautu pietuvoties šim mērķim.

“Everton” tiek uzskatīti par spēles favorītiem ar koeficientu 2.04, neizšķirts novērtēts ar 3.65, bet “Southampton” panākums ar 3,80.

Statistika saka, ka “Everton” diezgan vāji veicas ar vārtu gūšanu savās mājās. No iepriekšējām sešām mājas spēlēm, piecās komanda nespēja gūt vairāk par vieniem vārtiem. Vai šī negatīvā tendence turpināsies? Bukmeikeri uzskata, ka visai reāli, ka “Everton” negūs vairāk par 1,5 vārtiem. Koeficients: 1.81.

Līdzīgs stāsts ir par “Southampton” izbraukuma spēlēm. No iepriekšējām sešām izbraukuma spēlēm, piecās “Southampton” neguva vairāk par vieniem vārtiem. Uzlikt uz to, ka “Southampton” negūs vairāk par vienu golu, var ar koeficientu 1.39 . Tomēr, ņemot vērā statistiku, loģiska varētu būt likme: kopā spēlē zem 2.5 gūtiem vārtiem, koeficients 1.96.

Tāpat novērots, ka komandas savā starpā bieži spēlē neizšķirti spēles otro puslaiku. Neizšķirts otrajā puslaikā novērots sešās no iepriekšējām astoņām komandu tikšanās reizēm. Vai vēsture atkārtosies? Koeficients uz neizšķirtu otrajā puslaikā ir 2.56.

Standings provided by Sofascore
Prognoze: otrais puslaiks - neizšķirts
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.56
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37