Helsinki, 18:30 @ 22.02.2021

Prognoze precīza!

Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Podoļskas “Vitjaz” cīnās par iekļūšanu “play off'”. Vienība atrodas 9.vietā Rietumu konferencē, no 8.vietas atpaliekot par vienu uzvaru jeb diviem punktiem. Šovakar Daugaviņam pretim stāsies Helsinku “Jokerit” ar citu latvieti Jāni Kalniņu vārtos.

Par spēles favorītiem bukmeikeri mājiniekus no Helsinkiem, uz kuru uzvaru tiek piedāvāts koeficients 1,90. Un ne velti, ja paskatāmies uz Podoļskas iepriekšējām desmit izbraukuma spēlēm, tad redzam bēdīgu ainu – piedzīvoti astoņi zaudējumi. Šajā sezonā abas komandas tikušas divas reizes, un abos gadījumos kā uzvarētāji laukumu pametuši Daugaviņš un partneri. Uzlikt uz “Vitjaz” uzvaru (ieskaitot papildlaiku un pēcspēles metienus) var ar koeficientu: 2.43.

Ļoti ticams, ka mūs sagaida salīdzinoši rezultatīvs hokejists, jo mājas spēlēs “Jokerit” uzbrukums ir līmenī. No iepriekšējām 14 “Jokerit” mājas spēlēm 11 cīņās gūti vismaz pieci vārti. Šajā spēlē bukmeikeri šādu varbūtību novērtē ar koeficientu: 1,64.

Kaspars Daugaviņš gūs vārtus? Pafbet uz šādu notikumu piedāvā koeficientu 3,45.

Bezriska likme uz KHL spēli – saņem to pie mums!

Prognoze: over 5 gūti vārti spēlē (ieskaitot papildlaiku un pēcspēles metienus)
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
1.64
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Eksperta statistika
Likmes
2
Precīzas
1
Zaudētas
1
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
127
Precīzas
67
Zaudētas
59
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT