40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un tendences: divu Latvijas izlases spēlētāju duelis KHL

Helsinki, 18:30 @ 22.02.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Podoļskas “Vitjaz” cīnās par iekļūšanu “play off'”. Vienība atrodas 9.vietā Rietumu konferencē, no 8.vietas atpaliekot par vienu uzvaru jeb diviem punktiem. Šovakar Daugaviņam pretim stāsies Helsinku “Jokerit” ar citu latvieti Jāni Kalniņu vārtos.

Par spēles favorītiem bukmeikeri mājiniekus no Helsinkiem, uz kuru uzvaru tiek piedāvāts koeficients 1,90. Un ne velti, ja paskatāmies uz Podoļskas iepriekšējām desmit izbraukuma spēlēm, tad redzam bēdīgu ainu – piedzīvoti astoņi zaudējumi. Šajā sezonā abas komandas tikušas divas reizes, un abos gadījumos kā uzvarētāji laukumu pametuši Daugaviņš un partneri. Uzlikt uz “Vitjaz” uzvaru (ieskaitot papildlaiku un pēcspēles metienus) var ar koeficientu: 2.43.

Ļoti ticams, ka mūs sagaida salīdzinoši rezultatīvs hokejists, jo mājas spēlēs “Jokerit” uzbrukums ir līmenī. No iepriekšējām 14 “Jokerit” mājas spēlēm 11 cīņās gūti vismaz pieci vārti. Šajā spēlē bukmeikeri šādu varbūtību novērtē ar koeficientu: 1,64.

Kaspars Daugaviņš gūs vārtus? Pafbet uz šādu notikumu piedāvā koeficientu 3,45.

Bezriska likme uz KHL spēli – saņem to pie mums! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: over 5 gūti vārti spēlē (ieskaitot papildlaiku un pēcspēles metienus)
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.64
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37