Prognozes un tendences: “City” viesojas Ungārijā

Budapešta, 22:00 @ 24.02.2021

1 no 2!

UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmo spēli aizvadīs Anglijas premjerlīgas līdere Mančesteras “City”, kura viesosies pie Vācijas komandas Menhengladbahas “Borussia”, kura gan spēli neaizvadīs Vācijā, bet gan Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā. Pepa Gvardiolas vadītie “pilsētnieki” šobrīd uzņēmuši apbrīnojumu formu un nezaudē jau trešo mēnesi, savukārt “Borussia” komanda vairs nav tik stabila kā sezonas ievadā, jo uzvaras mijas ar zaudējumiem.

Iepriekšējās piecās Mančesteras “City” spēlēs Čempionu līgā kāda no komandām nav spējusi gūt vārtus. Bukmeikeri šādu varbūtību, ka viena no komandām nespēs atzīmēties uz tablo arī mačā pret “Borussia”, vērtē ar koeficientu 1,60.

Piecās no septiņām “Borussia” spēlēm Čempionu līgā un astoņās no 11 “City” spēlēm šajā turnīrā bijuši rezultatīvi otrie puslaiki un gūti vismaz divi vārti. Vai otrais puslaiks būs rezultatīvs arī šoreiz? Koeficients – 1.83

 

 

Prognoze: otrais puslaiks over 1.5
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.83
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
18
Precīzas
9
Zaudētas
9
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT