Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un tendences: “City” viesojas Ungārijā

Budapešta, 22:00 @ 24.02.2021

1 no 2!

UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmo spēli aizvadīs Anglijas premjerlīgas līdere Mančesteras “City”, kura viesosies pie Vācijas komandas Menhengladbahas “Borussia”, kura gan spēli neaizvadīs Vācijā, bet gan Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā. Pepa Gvardiolas vadītie “pilsētnieki” šobrīd uzņēmuši apbrīnojumu formu un nezaudē jau trešo mēnesi, savukārt “Borussia” komanda vairs nav tik stabila kā sezonas ievadā, jo uzvaras mijas ar zaudējumiem.

Iepriekšējās piecās Mančesteras “City” spēlēs Čempionu līgā kāda no komandām nav spējusi gūt vārtus. Bukmeikeri šādu varbūtību, ka viena no komandām nespēs atzīmēties uz tablo arī mačā pret “Borussia”, vērtē ar koeficientu 1,60.

Piecās no septiņām “Borussia” spēlēm Čempionu līgā un astoņās no 11 “City” spēlēm šajā turnīrā bijuši rezultatīvi otrie puslaiki un gūti vismaz divi vārti. Vai otrais puslaiks būs rezultatīvs arī šoreiz? Koeficients – 1.83

 

 

Prognoze: otrais puslaiks over 1.5
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.83
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes5
Precīzas2
Zaudētas3
Atgrieztas0
Peļņa:-1,64
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37