40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un tendences: “City” lūkos turpināt uzvaru sēriju

Mančestera, 22:00 @ 02.03.2021

2 no 3!

Vienīgā spēle Anglijas premjerlīgā otrdienas vakarā norisināsies starp Mančesteras “City” un Vulverhamtonas “Wanderers”. Abas komandas risina dažādus uzdevumus, “City” aizvada izcilu uzvaru nogriezni, kamēr Vulvehamptonas futbolisti cenšas izrauties no tabulas vidusdaļas.

Visos turnīros kopā “City” jau izcīnījuši 20 uzvaras pēc kārtas (14 uzvaras pēc kārtas Premjerlīgā). Bukmeikeri uz “City” uzvaru dod koeficientu 1,20, neizšķirts novērtēts ar 4,80, bet “Wanderers” uzvarai var atrast pat koeficientu 20.00.

Ja skatāmies statistikā, tad ir pāris interesantas nianses, kurām var pievērst uzmanību gaidāmās spēles sakarā.

Sešās no astoņām iepriekšējām savstarpējām spēlēm novērots rezultatīvs otrais puslaiks, attiecīgi, gūti vismaz divi vārti. Uz “vairāk par 1,5 vārtiem otrajā puslaikā” var uzlikt ar koeficientu 1.89

Savukārt sešās no iepriekšējām septiņām “City” mājas cīņām pirmās 45 minūtes nav bijušas pārāk rezultatīvas un nav gūti vairāk par vieniem vārtiem. Vai vēsture atkārtosies? Bukmeikeri domā, ka jā. Koeficients: 1,58 uz to, ka zem 1,5 vārtiem pirmajā puslaikā.

Vēl varētu norādīt, ka neskatoties uz izcilu “City” formu, komanda reti gūst vairāk par trīs vārtiem Premjerlīgā. No iepriekšējām deviņām spēlēm šajā turnīrā, komanda septiņās spēlēs guvusi zem trīs vārtiem. Koeficients uz “City” gūs zem 2,5 vārtiem – 1,67.

Spēles rezultāts: “City” uzvara 4:1 (1:0 pirmais puslaiks)

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Standings provided by Sofascore
Prognoze: over 1,5 gūtie vārti otrajā puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.89
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37