40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes: “Barcelona” neiespējamā misija

Parīze, 22:00 @ 10.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Neiespējamā misija – tā varētu raksturot “Barcelona” šodienas uzdevumu UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla spēlē pret PSG, jo nepieciešams atspēlēties no 1:4. Lai gan starpība ir liela, nedrīkst aizmirst notikumus pirms četriem gadiem, kad Lionelam Mesi un kompānijai izdevās atspēlēt 0:4 deficītu pēc pirmās spēles un iekļūt nākamajā kārtā.

Gan PSG, gan “Barcelona” šajā mačā gribēs gūt vārtus, abas ir tendētas uz uzbrukumu, bet jāmin, ka abas vienības pēdējā laikā ļoti labi spēlē arī aizsardzībā. “Barcelona” fantastiski iekļuva Spānijas Karaļa kausa finālā, pieveicot “Sevilla” ne tikai pusfinālā, bet pēc tam arī Spānijas čempionātā – kopumā pēdējās četrās spēlēs Spānijas grands nav ielaidis nevienus vārtus!

Labs sniegums pēdējās trīs spēlēs arī Parīzes izpildījumā – visi mači uzvarēti, gūti astoņi vārti, bet nav ielaisti nevieni. Protams, ka šovakar PSG spēlēs pragmatiski, vairāk domās par vārtu aizsargāšanu, bet “Barcelona” cīnīsies uz dzīvību un nāvi, jo tikai ar gūtiem vārtiem var mainīt sērijas iznākumu, kā rezultātā varētu tikt aizmirsts par savu vārtu drošību.

Prognozēju, ka mačā būs vairāk nekā divi gūti vārti (over 2,5) un “Barcelona” uzvarēs, taču nākamajā kārtā neiekļūs.

Prognoze neprecīza: spēles rezultāts 1:1 (1:1)

Ekskluzīvais piedāvājums: sporta likmes bez riska līdz 50 eiro [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Kopā gūtie vārti vairāk nekā 2 (over 2,5) + Barcelona uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 3.01
Prognozi piedāvā
Lauris Lizbovskis, eksperts, likme.tv
Sporta ziņu leģenda
Lauris Lizbovskis ir sporta ziņu leģenda - TV ekrānos viņa sagatavotos sižetus vērojam jau no 90-tajiem gadiem, kad vēl pastāvēja leģendārais kanāls LNT. Lizbovskis liks lietā savu milzīgo pieredzi, lai sniegtu savas prognozes uz dažādiem sporta notikumiem. Viņa interešu lokā ietilpst vairāki sporta veidi: sākot no basketbola un beidzot ar skeletonu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes33
Precīzas10
Zaudētas21
Atgrieztas2
Peļņa:-4,25