Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Zviedrija un Ukraina cīņā par TOP8

Glāzgova, 22:00 @ 29.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Noslēdzošajā Eiropas čempionāta astotdaļfinālā Glāzgovā tiksies Zviedrijas un Ukrainas izlases. Visai negaidīti zviedri uzvarēja E grupā, apsteidzot Spāniju, Slovākiju un Poliju, bet Ukraina grupu turnīrā izcīnīja trīs punktus, ar ko pietika trešajai vietai C grupā un vietai astotdaļfinālā.

Var teikt, ka Zviedrija ir viens no lielākajiem turnīra pārsteigumiem līdz šim. Savu lielisko aizsardzību zviedri nodemonstrēja jau pirmajā mačā, kad atstāja Spāniju sausā, arī Slovākija nespēja uzlauzt zviedru vārtus, savukārt pret Poliju bija rezultatīva spēle, beigās uzvarot ar 3:2 un nosūtot poļus mājās. Manuprāt, zviedri kopumā var tikt tālu.

Lai gan Ukraina pirmajā čempionāta spēlē izrādīja ļoti labu pretestību Nīderlandei, turpinājums nebija tik labs, vienīgo panākumu izcīnot pret Ziemeļmaķedoniju. Zviedri spēlē krietni kvalitatīvāk, un ukraiņiem būs lielas problēmas tikt līdz ziemeļnieku vārtiem, tāpēc šajā mačā par favorīti uzskatu Zviedriju.

Prognozēju, ka Zviedrija izcīnīs uzvaru pamatlaikā.

Prognoze neprecīza: pamatlaiks 1:1

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Zviedrijas uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.50
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71