Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Zverevs un Tīms noskaidros finālistu

Madride, 17:00 @ 08.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Madrides ATP 1000 turnīrā klāt paši izšķirošie notikumi. Šodien notiks pusfināli, un pirmajā duelī Aleksandrs Zverevs tiksies ar par “māla princi” dēvēto Dominiku Tīmu.

Par pārsteigumu daudziem labāko četriniekā nav Rafaels Nadals, un par to parūpējās tieši Zverevs, kurš galveno favorītu izslēdza ceturtdaļfinālā, pārspējot ar 6:4, 6:4, bet Tīmam uzvara pār Džonu Isneru trīs setos. Austrietis Tīms ir ielauzies tenisa elitē uz palikšanu, pierādot to vairākos “Grand Slam” turnīros.

Bukmeikeri par favorītu šajā mačā uzskata Zverevu, taču es domāju pretēji. Tīms un Zverevs karjeras laikā savā starpā tikušies desmit reizes, un nospiedošs pārsvars ir tieši Tīmam, kurš triumfējis astoņas reizes, bet uz māla bilance ir 4-1. Austrietis ir daudz stabilāks spēlētājs uz māla nekā Zverevs, tāpēc prognozēju, ka Tims iekļūs finālā.

Prognoze neprecīza: Zvereva uzvara 6:3, 6:4

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Tīma uzvara
KategorijaTeniss
Koeficients2.18
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes3
Precīzas0
Zaudētas3
Atgrieztas0
Peļņa:-3,00
Prognozes172
Precīzas78
Zaudētas94
Atgrieztas0
Peļņa:-4,89