40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Zverevs un Heriss cīņā par pusfinālu

Ņujorka, 20:15 @ 08.09.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

“US Open” vīriešu turnīrā trešdienas vakarā norisināsies ceturtdaļfināla cīņa starp pasaules 4. raketi Aleksandru Zverevu no Vācijas un 46. labāko tenisistu Loidu Herisu no Dienvidāfrikas. Iepriekšējos divos dueļos pārāks bijis Zverevs.

Pagājušajā sezonā Zverevam bija visas iespējas uzvarēt “US Open”, taču finālā tika zaudēts Dominikam Tīmam. Šoreiz austrietis nebūs viņa ceļā, taču uzvaras gadījumā Zvereva pretinieks pusfinālā, visticamākais, būs Novaks Džokovičs. Zverevs ir lieliskā formā, jo nav zaudējis kopš Vimbldonas astotdaļfināla jūlijā, bet četros “US Open” mačos zaudējis tikai vienu setu.

Pirms “US Open” sākuma maz ticēja Herisam, taču ar savu sniegumu viņš apliecinājis, ka var spēlēt labu tenisu. Protams, ka Heriss zaudējis vairāk setu nekā Zverevs, taču tas uzreiz nenozīmē, ka viņš ir slikts spēlētājs. Iepriekšējā kārtā Heriss labi spēlēja uzņemšanā pret Reiliju Opelku, turklāt sešas reizes breikoja pretinieku.

Neskatoties uz lielisko spēli, Zverevs mēdz sev piešķirt kādu atlaidīti, kas bija, piemēram, spēlē pret Džeku Soku, kad vācietis zaudēja vienu setu. Heriss ir lieliskā formā, kas viņam paver labas izredzes mēģināt ieķerties mačā. Arī savstarpējā spēlē augustā bija nepieciešams taibreiks, tāpēc prognozēju, ka šajā spēlē būs vairāk par 35,5 geimiem.

Prognoze neprecīza: Zvereva uzvara 7:6(6), 6:3, 6:4

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: vairāk par 35,5 geimiem
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.87
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19