40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Zverevs divreiz jau uzvarējis

Maiami, 4:00 @ 31.03.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Maiami ATP turnīrā ar katru dienu mači paliek aizvien svarīgāki. Naktī uz ceturtdienu ceturtdaļfinālā savā starpā tiksies divi pirmā astotnieka spēlētāji – Kaspars Rūds no Norvēģijas, kurš ATP rangā ieņem 8. pozīciju, un Aleksandrs Zverevs, kurš ir 4. labākais pasaulē.

Ja Indianvelsā Rūds izstājās jau otrajā kārtā, tad Maiami bez lielām problēmām viņš sasniedzis ceturtdaļfinālu, jo pirmajās trīs kārtās nezaudēja nevienu no setiem, sīvākajā setā zaudējot četrus geimus. Zverevs ar lielākajām grūtībām sastapās pirmajā kārtā, kad pret Bornu Čoriču tika aizvadīti trīs seti, bet pēc tam problēmas nebija.

Savā starpā tenisisti tikās divreiz pagājušajā gadā, un Zverevs abos mačos bija pārāks divos setos. Uzskatu, ka Zverevs arī trešajā reizē uzvarēs, turklāt to izdarīs ar vismaz četru geimu (-4) handikapu.

Prognoze neprecīza: Rūda uzvara 6:3, 1:6, 6:3

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Zvereva handikaps -4
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.95
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19